Miroslav Pospíšil

Related to

Máte rádi televizní soutěže? Vydejte se po stopách té nejznámější

19.October » Tripmania.cz
Máte rádi televizní soutěže? Možná si teď říkáte, jak taková otázka souvisí s cestováním, ale vězte, že všechno souvisí se vším. Pokud si aspoň čas od času nějakou tu soutěž v televizi pustíte, pak vám pojem pevnost Boyard určitě něco říká.

Skvělý tip na víkend: Nevšední zážitek na vás čeká ve Starém Městě

18.October » Tripmania.cz
Patrně se těžko najde člověk, který by nikdy v životě nenavštívil nějakou tu zoo. Zoologické zahrady patří k velmi častým a oblíbeným cílům výprav, a to doslova pro všechny věkové skupiny.

Skvělý tip na podvečerní výlet: Vypravte se do sovího ráje na Šumavě

13.October » Tripmania.cz
Sovy představují trochu tajemné obyvatele našich lesů a koluje o nich mnoho zvěstí a legend. Možná to bude i tím, že se jedná o tvory, kteří jsou aktivní především v noci a i z toho pramení jistá forma záhady.

Malebné Saint Tropez: Vydejte se do domova filmových četníků

11.October » Tripmania.cz
Kdo by neměl rád hřejivé sluneční paprsky a zvláště pak v době, kdy si chce nějakým způsobem odpočinout. Pokud se k tomu ještě navíc přidá zajímavá lokalita, tak je vlastně vyhráno už předem.

Zastřešení paláce hradu Helfštýn je z oceli a skla

11.October » Časopis KONSTRUKCE
Muzeum Komenského v Přerově – pracoviště Helfštýn disponuje v současné době velkým množstvím exponátů, které jsou uskladněny v nevyhovujících podmínkách a dochází k jejich postupné degradaci.

Nepál není jen Mount Everest: Navštivte duši této nádherné země

8.October » Tripmania.cz
Nepál je všeobecně znám především díky Mount Everestu a dalším osmitisícovým vrcholům. Jezdí sem jak horolezecké výpravy, tak cestovatelé, kteří využívají možnosti poznat hory prostřednictvím velkému množství trekových tras.

Zastřešení paláce hradu Helfštýn je z oceli a skla

8.October » Časopis KONSTRUKCE
Muzeum Komenského v Přerově – pracoviště Helfštýn disponuje v současné době velkým množstvím exponátů, které jsou uskladněny v nevyhovujících podmínkách a…

Chcete zažít něco jedinečného? Vydejte se poznat jedno z největších měst světa

7.October » Tripmania.cz
Když se řekne Hong Kong, tak jen málokdo bude stát s otevřenými ústy a mít nechápající výraz o čem je to vlastně řeč. Obvykle si všichni dovedete aspoň trochu víc představit a pro cestovatele to není nic neznámého.

Nádherná příroda, safari a divoká zvířata. Botswanu musíte zažít na vlastní kůži

4.October » Tripmania.cz
Toužíte vidět opravdu divokou a nedotčenou přírodu a zároveň si tak trochu připadat jako dávní objevitelé? Pak tedy navštivte Botswanu. Tady můžete zažít neopakovatelnou atmosféru, na kterou budete vzpomínat ještě hodně dlouho po svém návratu.

Podnikatel s plánem domu v centru Olomouce narazil, žádá změnu předpisů

25.September » iDNES.cz
Dům moderního střihu za zhruba sto milionů korun s pěti patry, podzemním parkovištěm a padesáti byty chce v památkové rezervaci Olomouce postavit známý podnikatel Josef Endl. Střetl se však s předpisy města. Další články k tématu: Budoucnost chátr...

Podnikatel s plánem domu v centru Olomouce narazil, žádá změnu předpisů

25.September » iRegiony Impuls
Dům moderního střihu za zhruba sto milionů korun s pěti patry, podzemním parkovištěm a padesáti byty chce v památkové rezervaci Olomouce postavit známý podnikatel Josef Endl. Střetl se však s předpisy města.

Olomoucký kostel změní svůj vzhled. Dostane celoprosklenou přístavbu

4.September » Deník.cz
Červený kostel na třídě Svobody zřejmě nezůstane po přestěhování svazků do nového depozitáře vědecké knihovny v olomoucké městské části Hejčín dlouho prázdný. Olomoucký kraj počítá nejen s kompletní opravou kostela, ale také se stavbou moderní pro...

Tato informační stránka o Miroslav Pospíšil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Pospíšil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes