15
new stories - click to show

Tomáš Vychodil

Related to

Rýmařov hostil další ročník LORD CUPu

Poslední červnovou sobotu se v areálu SK Jiskra Rýmařov uskutečnil již 22. ročník mládežnického fotbalového turnaje LORD CUP. Na rozdíl od předchozích ročníků se letos odehrál v omezenějším formátu. Turnaje se účastnili hráči v kategorii U 13, tedy …

Sigma: Světový výrobce pump a čerpadel s Neptunovým trojzubcem ve znaku

1.December » ČRo 2 - Praha
Firmu na výrobu pump a vodních čerpadel, která má více než stopadesátiletou tradici, založil rod Sigmundů. Všechno to začalo v malé domácí dílně takřka na koleně.

Čtvrť u terminálu v Hradci je nevábná. Proměnu odstartuje bytový dům

7.April » iRegiony Impuls
Hradec Králové má studii, díky níž by se mohlo proměnit zanedbané území kolem Hořické ulice. Na rozloze 20 hektarů může vzniknout městský palác, nové bloky domů, parky i parkoviště.

Plánovaná revitalizace Husova náměstí

5.February » Česká Skalice
14.01.2019 - NOVÉ PŘÍLOHY: Zveřejňujeme studii plánované podoby náměstí včetně 3D vizualizace, které najdete v přílohách. NOVĚ: od 14. ledna 2019 si můžete v prostorách Informačního centra prohlédnout zveřejněnou studii Revitalizace náměstí v České …

Tato informační stránka o Tomáš Vychodil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Vychodil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes