Ferdinand Hlobil Wakefield

Related to

ČR je podle indexu globálních výrobních center nejlepší v Evropě

10.June » Dopravní noviny
Celkem 48 světových lokalit co do vhodnosti k rozšiřování či stěhování provozů globálních výrobců hodnotí v nejnovější zprávě realitní společnost Cushman & Wakefield. První příčka v Evropě a celkově páté místo v žebříčku patří České republice.

Stabilní a levné. Česko je pro zahraniční firmy sázka na jistotu

2.May » iDNES.cz
Česko má nejvýhodnější podmínky pro rozšiřování výroby v Evropě, resp. pro přemístění provozů globálních výrobců. Vyplývá to z výsledků studie realitní poradenské společnosti Cushman & Wakefield. Hodnotila v něm 48 zemí. V celosvětovém žebříčku je...

Bezpečné a stabilní. Česko je pro firmy nejatraktivnější zemí Evropy, září i globálně

2.May » Aktuálně.cz
Česko má výhodu kvůli vysoké bezpečnosti, relativní politické stabilitě v porovnání s východními sousedy a ekonomické a korporátní stabilitě.

Celosvětová studie ocenila Česko. Z EU je nejlepší

Česko má v Evropě nejvýhodnější podmínky pro rozšiřování výroby, resp. přemístění provozů globálních výrobců. Z těch, které zde mají výrobu, jde například o firmy ABB, Honeywell, Foxconn, Škoda Auto, Kia, Peugeot, Renault nebo Continental Barum. V...

Tato informační stránka o Ferdinand Hlobil Wakefield zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ferdinand Hlobil Wakefield" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes