Amanda Waller

Related to

Justice League: Další fotky z natáčení The Suicide Squad ukazují Idrise Elbu a Johna Cenu

16.October » Edna.cz
Na Twitteru se objevily další fotky z natáčení nového filmu režiséra Jamese Gunna, na kterých vidíme Peacemakera v podání Johna Ceny, vracející se Amandu Waller s tváří Violy Davis a taktéž Idrise Elbu v prozatím neznámé roli. Jak se vám herci v k...

Justice League: Benicio del Toro se oficiálně přidává k obsazení The Suicide Squad

16.June » Edna.cz
James Gunn právě dokončil scénář ke své inkarnaci The Suicide Squad a při této příležitosti oficiálně potvrdil angažmá herce Benicia del Tora. Pojďme si představit aktuální obsazení celého filmu a zaměřme se na možné složení halfrebootova­ného týmu.

Justice League: Komiksový veterán David Dastmalchian ztvární Polka Dot Mana

30.April » Edna.cz
James Gunn odhalil dalšího herce ze svého plánovaného rebootu The Suicide Squad . K obsazení se přidává David Dastmalchian, jenž má za sebou vskutku bohatou kariéru v komiksových filmech a seriálech.

Suicide Squad s Elbou bez Deadshota?

7.April » ČSFD.cz
Pokračování DC týmovky Sebevražedný oddíl začíná být pro fanoušky trošku chaos. K režii byl najat James Gunn (Strážci galaxie), ten si napsal zároveň i vlastní scénář, který měl být podle všeho totální reboot. Pak ale přišly zprávy, že se ze starý...

Justice League: Totální reboot se nekoná, Viola Davis se v The Suicide Squad objeví

5.April » Edna.cz
I když James Gunn ve svém snímku představí nový tým a původně prohlašoval, že se jedná o velký reboot, nyní od svého záměru upustil a kromě Deadshota a Boomeranga se vrátí i zrádná Amanda Waller.

Justice League: Návrat Ranařů nepřináší nic nového

1.April » Edna.cz
Ve třetím díle Flashovy komiksové série, který stejně jako dva předchozí vydalo nakladatelství Crew, se rychlík znovu setkal s týmem Ranařů a svedl s nimi další bitvu. Jak to dopadlo, se dočtete v následující recenzi.
Idris Elba - Britský herec, hudebník a DJ
Jared Leto - Americký herec a zpěvák
Tony Stark - Postava z amerického komiksového filmu

Tato informační stránka o Amanda Waller zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Amanda Waller" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes