15
new stories - click to show

Nikol Wetterová

Related to

Výstavy soch a obrazů Radky Coufalové

4.October » Kult.cz
Se zahájením nové sezóny MdB můžete navštívit nádhernou výstavu prací všestranně talentované herečky Radky Coufalové. Vernisáž výstavy se uskuteční v úterý 6. září v 16.00 ve foyer Činoherní scény. Úvodní slovo pronese Igor Ondříček, zpívat a hrát b…

Hodnocení uživatelů: Mary Page Marlowová (Městské divadlo Brno) - 50 % [Martin21]

24.September » i-divadlo.cz
Výkonům herců není co vytknout. Jen předloha je prakticky o ničem? Vynikala Radka Coufalová svým výborným hereckým výkonem MPM v její nejtěžší etapě života.

Hodnocení uživatelů: Eliška / Rejčka (Městské divadlo Brno) - 50 % [Fedorocko]

27.June » i-divadlo.cz
Všechno krásné. Prostředí Biskupského dvora, kostýmy, scéna, herecké výkony. Jen mě to nechytlo a tím pádem tolik nebavilo.

Otevřeno Dokořán, den pátý 14. června

Pátý poslední den festivalu se hrála Cesta královéhradeckého DRAKu a Zem pamätá Slovenského komorného divadla z Martina. Druhý den dopoledne se debatovalo u Kulatého stolu.

Otevřeno Dokořán, den čtvrtý 13. června

Čtvrtý den festivalu nabídl inscenaci Smolíkovi pražského Studia DVA a broadwayský muzikál Něco shnilého! z plzeňského Divadla Josefa Kajetána Tyla.

Ceny magazínu Musical-opereta znají své vítěze

14.June » Musical opereta
Vyhlášením výsledků pátého ročníku Cen magazínu Musical-opereta 2020–2021 byl v pátek 10. června 2022 zahájen festival Dokořán v Brně. Příspěvek Ceny magazínu Musical-opereta znají své vítěze pochází z musical-opereta

Otevřeno Dokořán, den třetí 12. června

Třetí den se swingovalo a tančilo při představení Pingls aneb Hot Café Revue pohybového divadla Lindo, hop! a Originálního Pražského Synkopického Orchestru, a koncertovalo k poctě Karla Cóna.

Otevřeno Dokořán, den druhý 11. června

Druhý den se na festivalu Dokořán vzdával hold Janu Skácelovi, představilo se slovinské divadlo Koper s hudební klauniádou Trio a večer zakončil Lazarus pražského divadla Komedie.

Otevřeno Dokořán, den první 10. června

Zahájil Festival Dokořán pro hudební divadlo. První den se udělovaly Ceny magazínu musical–opereta, hrála se představení My Fair Lady (ze Zelňáku) a Špinarka, a koncertovala skupina Sixmen.

Recenze: Svůj životní příběh si každý píše sám

18.February » i-divadlo.cz
Pohádkový muzikál Sněhurka a já uvedlo Městské divadlo Brno ve světové premiéře. Nejedná se přitom o hru, pod kterou by byli podepsáni členového tamního uměleckého souboru. Jedním z autorů libreta je známý scenárista Philip LaZebnik, jemuž se v před…

Recenze: Jak je důležité umět odpouštět

12.November » i-divadlo.cz
Městské divadlo Brno uvedlo krátce po sobě dvě odložené premiéry muzikálů Pretty Woman a Jane Eyrová. V obou případech jde o díla prověřená newyorskou Broadwayí, zároveň to jsou ovšem kusy s velmi rozdílným přístupem k muzikálovému žánru. Obě hry si…

Tato informační stránka o Nikol Wetterová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nikol Wetterová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes