15
new stories - click to show

Nikol Wetterová

Related to

Dokořán 2023: Ohlédnutí za jediným festivalem hudebního divadla

27.June » Musical opereta
Vítězslav Sladký se ohlíží za jediným a jedinečným festivalem Dokořán pro hudební divadlo. Příspěvek Dokořán 2023: Ohlédnutí za jediným festivalem hudebního divadla pochází z musical-opereta

Otevřeno Dokořán 2023, den druhý

Festivalové zpravodajství z 10. června o představení Pozor, Zorro! Divadla Alfa Plzeň, Koncertu herců Městského divadla Brno a koncertu sdružení Děti kapitána Morgana.

Otevřeno Dokořán 2023, den první

Festivalové zpravodajství z 9. června o produkcích Pudl a Pudr souboru Geisslers Hofcomoedianten a Frankensteinova nevěsta z Městského divadla v Ingolstadtu.

Výstavy soch a obrazů Radky Coufalové

4.October » Kult.cz
Se zahájením nové sezóny MdB můžete navštívit nádhernou výstavu prací všestranně talentované herečky Radky Coufalové. Vernisáž výstavy se uskuteční v úterý 6. září v 16.00 ve foyer Činoherní scény. Úvodní slovo pronese Igor Ondříček, zpívat a hrát b…

Hodnocení uživatelů: Mary Page Marlowová (Městské divadlo Brno) - 50 % [Martin21]

24.September » i-divadlo.cz
Výkonům herců není co vytknout. Jen předloha je prakticky o ničem? Vynikala Radka Coufalová svým výborným hereckým výkonem MPM v její nejtěžší etapě života.

Hodnocení uživatelů: Eliška / Rejčka (Městské divadlo Brno) - 50 % [Fedorocko]

27.June » i-divadlo.cz
Všechno krásné. Prostředí Biskupského dvora, kostýmy, scéna, herecké výkony. Jen mě to nechytlo a tím pádem tolik nebavilo.

Otevřeno Dokořán, den pátý 14. června

Pátý poslední den festivalu se hrála Cesta královéhradeckého DRAKu a Zem pamätá Slovenského komorného divadla z Martina. Druhý den dopoledne se debatovalo u Kulatého stolu.

Otevřeno Dokořán, den čtvrtý 13. června

Čtvrtý den festivalu nabídl inscenaci Smolíkovi pražského Studia DVA a broadwayský muzikál Něco shnilého! z plzeňského Divadla Josefa Kajetána Tyla.

Ceny magazínu Musical-opereta znají své vítěze

14.June » Musical opereta
Vyhlášením výsledků pátého ročníku Cen magazínu Musical-opereta 2020–2021 byl v pátek 10. června 2022 zahájen festival Dokořán v Brně. Příspěvek Ceny magazínu Musical-opereta znají své vítěze pochází z musical-opereta

Otevřeno Dokořán, den třetí 12. června

Třetí den se swingovalo a tančilo při představení Pingls aneb Hot Café Revue pohybového divadla Lindo, hop! a Originálního Pražského Synkopického Orchestru, a koncertovalo k poctě Karla Cóna.

Otevřeno Dokořán, den druhý 11. června

Druhý den se na festivalu Dokořán vzdával hold Janu Skácelovi, představilo se slovinské divadlo Koper s hudební klauniádou Trio a večer zakončil Lazarus pražského divadla Komedie.

Tato informační stránka o Nikol Wetterová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nikol Wetterová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes