15
new stories - click to show

Petr Woff

Related to

Ortotik-protetik a ortoticko-protetický technik: platy

26.May » KupníSíla.cz
Bolavou končetinu, kloub nebo vaz zpevníme ortézou. Chybějící nohu, ruku či jinou část lidského těla nahradíme protézou.

Mzdové tarify ve Škoda Auto pro roky 2023 a 2024

26.May » KupníSíla.cz
Nejúspěšnější tuzemský exportér uzavřel se svými zaměstnanci kolektivní smlouvu. Mzdové tarify ve Škoda Auto a.s. od 1. dubna 2023 začínají na 34 294 Kč a končí na 72 040 Kč hrubého měsíčně.

Zaručená mzda 2024 podle profesí: Tabulka je tu!

24.May » KupníSíla.cz
Vláda zvýšila platy pomocným dělníkům, ale jinak důvěřuje svobodnému pracovnímu trhu. Pokud jste šikovní zaměstnanci a chcete více peněz, požádejte svého zaměstnavatele, aby vám přidal.

Punkevní jeskyně + Macocha: rezervace zde!

24.May » KupníSíla.cz
Prozkoumejme krápníkové labyrinty, třeba když na zemském povrchu příliš pálí slunce nebo prší. V Moravském krasu hnedka vedle sebe leží Punkevní jeskyně + Macocha.

Zkouknito zdarma: filmy a seriály online za 0 Kč

23.May » KupníSíla.cz
Platí nový autorský zákon, a proto některé problematické internetové videotéky ukončily svůj provoz. Poradíme vám, kde najdete nejlepší komedie a dramata online.

Čerpací stanice Tank Ono – ceník benzínu a nafty dnes

22.May » KupníSíla.cz
Plzeňská rodinná firma drží nízké marže, a proto vychází levněji než průměrná tuzemská benzinka. Litr nejžádanějšího Naturalu prodává za 34,90 Kč, naftu vám doplní za 28,90 Kč.

Důchodový věk: kalkulačka a tabulka, muži a ženy

18.May » KupníSíla.cz
Český stát funguje jako obrovská pojišťovna, která přeposílá peníze od pracujících občanů k seniorům. Každá generace, genderová a rodičovská skupina má stanovený určitý věk odchodu do důchodu.

Seznam zrušených poboček České pošty: Hotovo!

18.May » KupníSíla.cz
Státní podnik od července zavře 300 svých provozoven, aby ušetřil a nezkrachoval. Listonoše propustí zejména v Praze, Ostravě a Brně, ale škrtá také v dalších městech a obcích.

Shein CZ v Kč: recenze od České obchodní inspekce

17.May » KupníSíla.cz
Internetový obchod Shein nabízí oblečení, módní doplňky nebo elektroniku. Ale pokud chcete zaplatit v českých korunách, máte smůlu.

Volební preference politických stran v květnu 2023: ANO!

16.May » KupníSíla.cz
Na první příčku se vrátilo nejsilnější opoziční hnutí, přestože vládní pětikoalice zůstává soudržná a relativně silná.

Tato informační stránka o Petr Woff zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Woff" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes