15
new stories - click to show

Michal Wróblewski

Related to

Improvizace na všechny způsoby. V blanenském Suterénu vystoupí E Converso

18.October » Blanenský deník
/VIDEO/ Klub Suterén v blanenské ulici Smetanova láká ve středu na další koncert. Od osmi hodin večer tam začne hrát formace E Converso. Jedná se o další z akcí cyklu Jazzový gauč.

Pořadatelská: Michal Wróblewski

3.October » Full Moon Zine
Letošní heslo festivalu Jazz Goes to Town / Jazz jde městem, který proběhne na sedmi různých místech v Hradci Králové, je Vlny Radosti. Co na to dramaturg akce?

Jak se dělá Jazz Goes to Town: Společnost potřebuje experiment, aby se posunula dál

26.September » ČRo
Jazz Goes to Town patří k festivalům s dlouhodobě originální dramaturgií. I proto, že se o něj starají aktivní muzikanti. Více o něm v našem aktuálním rozhovoru.

Dvoudenní workshop improvizace ImproMusic proběhne 7. a 8. října na ZUŠ Šimáčkova

12.September » Classic Praha
Kurz je zaměřen na volnou improvizaci a na rozvoj schopností svobodného hudebního vyjádření. Přihlásit se mohou studenti hudby, profesionálové i hudební laici. V neděli 8.10. od 18:00 bude vše završeno koncertem pro veřejnost.

Trillium X

26.July » HISVOICE
V centru DOX proběhne 1. srpna světová premiéra multimediální opery Anthonyho Braxtona The post Trillium X appeared first on HISvoice .

Partitura a provedení – Dykstra, Lim, Wróblewski, Antalová, Mikyska: Pět nejistých situací

14.December » HISVOICE
„Stůjte, hleďte a slyšte,“ pobízí výstava Pět nejistých situací návštěvníky kaple Domu U Kamenného zvonu. Jitka Hlaváčková a Ian Mikyska kurátorsky stáli u zrodu pěti audiovizuálních zastavení, která připomínají malou pouť. The post Partitura a prov…

Janoušek/Wróblewski Quartet se vrací na místo činu do Boskovic

4.November » Blanenský deník
Trombonista Štěpán Janoušek, altsaxofonista Michal Wróblewski, kontrabasista Miloš Klápště a bubeník Chalupa zahráli v boskovickém Prostoru již před rokem a byl to vpravdě nářez! Boskovický Prostor opět potěší milovníky jazzu a nespoutané improvizac…

Vymře jazz do 30 let? V Česku ne, říká Wróblewski z festivalu Jazz Goes To Town

12.October » Bleskově.cz
„Byla ale období, třeba v 90. letech nebo na přelomu tisíciletí, kdy měl v české společnosti lepší postavení,“ míní saxofonista.

Hradec ovládne na pět večerů jazz, finále obstará avantgardní Mantler

10.October » iRegiony Impuls
Hradec Králové hostí od úterý do soboty mezinárodní festival Jazz Goes to Town. Vrcholem 28. ročníku bude skladba Songs, kterou vytvořil pro tuto příležitost rakouský trumpetista a skladatel Michael Mantler.

E Converso

4.July » Informuji.cz
V kapele E Converso, jež vznikla v roce 2011, spojili síly čtyři... | Praha 5 - (2022-07-27 21:00:00 - 2022-07-27 00:00:00)

Hudební vizionář Roscoe Mitchell ovládne pražskou Archu

Festival Prague Music Performance nabídne již 10. června v pražské Arše koncert předního představitele avantgardního jazzu a soudobé hudby Roscoea Mitchella. Legendární 81letý saxofonista, skladatel a inovátor Roscoe Mitchell zanechal nesmazatelnou&…

Tato informační stránka o Michal Wróblewski zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Wróblewski" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes