Masashi Yamamoto

Vztahuje se k

Red Bull má s Hondou uzavřené zatím jen memorandum o porozumění

28.června » F1News.cz
Dohoda mezi Hondou a Red Bullem je ve stejné fázi, jako byla před rokem dohoda mezi Hondou a Sauberem, která byla pak náhle s novým vedením švýcarské stáje vypovězena.

Honda a Red Bull mají základny ve stejném městě

19.června » GPF1.cz
Red Bull si nebude užívat statutu takzvaného továrního týmu, hlavně proto, že to podle Hondy nemá smysl. Ta chce navíc vůči oběma stájím přistupovat zcela rovnoměrně. Honda se tak vyjádřila poté, co byla oznámena spolupráce Red Bullu a Hondy pro s...

Red Bull bude znovu jednat s Hondou už v rámci GP Španělska

2.května » F1News.cz
Red Bull se dohodl s Hondou na dalším termínu jednání o dodávkách motorů pro rok 2019. Tentokrát se obě strany sejdou ve Španělsku v rámci tamější GP. To jen posiluje spekulace, že Red Bull od Renaultu odejde.

Hartley chválí Hondu: Ovladatelnost motoru je z nejlepších, co jsem zažil!

26.února » F1News.cz
Debut Hondy v útrobách Toro Rosso proběhl více než pozitivně. Novozélanďan Hartley ujel ze všech jezdců třetí největší porci kilometrů a během dne jej netrápily žádné velké problémy.

Po McLarenu Honda kritizuje i vedení F1. Kvůli placenému TV vysílání

22.září » GPF1.cz
Honda po rozchodu s McLarenem rozhodně nezůstává potichu. Nejprve zkritizovala McLaren za to, že nebyl dostatečně flexibilní, teď se zase její šéf Masashi Yamamoto opřel do samotného vedení F1. Konkrétně se mu nelíbí vysílání závodů v Japonsku na ...

Pro McLaren je těžké přizpůsobit se změnám, zní z Hondy

18.září » SvětFormule.cz
Podle šéfa japonského motoráře Masashi Yamamota je pro McLaren těžké přizpůsobit se změnám, i přesto, že jsou silnou a systematickou společností. Rovněž tvrdí, že spolupracovat s Toro Rossem bude mnohem příjemnější.

Honda kritizuje: McLaren se nedokáže přizpůsobit

18.září » GPF1.cz
Šéf Hondy Masashi Yamamoto se v posledním prohlášení, ve kterém popisuje nadšení ze spolupráce s Toro Rosso, opřel do McLarenu. Ten se podle něj nedokáže adaptovat na změny, a proto spolupráce mezi ním a japonským motorářem nefungovala.

Oficiálně: Dohoda Sauber-Honda pro sezonu 2018 padá

27.července » GPF1.cz
Švýcarský tým si zajistil dodávku pohonných jednotek pro příští sezonu od Hondy v květnu letošního roku. Dohoda ale zřejmě nebyla dotažena do konce, neboť nyní se objevilo prohlášení, podle kterého ke spolupráci mezi japonským motorářem a Sauberem...

Alonsova účast v Indy 500 byl původně vtip, říká sportovní šéf Hondy

17.dubna » SvětFormule.cz
Španěl se snažil dlouhou dobu svou frustraci z katastrofální formy pohonné jednotky z Japonska skrývat. To nejde pochopitelně věčně a poslední závody ji dává pořádně najevo. I přes to ale nikdo nečekal, že by dal přednost závodění v jiné sérii pře...

Tato informační stránka o Masashi Yamamoto zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Masashi Yamamoto" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes