Radek Zachariáš

Related to

Vlastní parfém, boty od ševce nebo originální šperk. Radosti na míru letí

10.December » OnaDnes.cz
Po originalitě touží asi většina z nás. Kousek vyrobený podle typu naší osobnosti vyvolá pozitivní emoce, podtrhne přednosti, potlačí nedokonalosti a také ho nebudou mít všichni v okolí. I když za něj zaplatíme víc než za věci z běžných obchodů, u...

V Ostravě vytiskli první koloběžku na světě

5.March » Strategie.E15.cz
Ostravští inženýři z Vysoké školy báňské vytiskli na 3D tiskárně první unikátní rám koloběžky z nerezové oceli. Cílem dalšího vývoje je sériový model, který by si mohli pořídit i běžní zákazníci.

15 otázek pro: Elegance a extravagance se nevylučují, říká švec Radek Zachariáš

28.February » E15.cz
Radek Zachariáš od počátku nového století šije na pražském Smíchově luxusní pánské boty. Jeho střevíce stojí desetitisíce korun. Nahlédněte do dílny ševcovského mistra.

3 zaručené tipy na to, jak si od podnikání na chvíli pořádně „odfrknout“

31.January » Podnikatel.cz
[5 minut čtení] Chcete si vyprázdnit hlavu? Zapomenout na všechny povinnosti a termíny? Odpočinout si? Vidět svět i svou práci z jiné perspektivy? Něco se o sobě dozvědět? Jsou různé možnosti, jak na to jít trochu jinak, než je běžně zvykem. Třeba...

Tato informační stránka o Radek Zachariáš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Zachariáš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes