Jan Zahradníček

Related to

Před 115 lety se narodil kníže české poezie Jan Zahradníček

17.January » Třebíčský deník
Před 115 lety, 17. ledna 1905 se v Mastníku na Třebíčsku narodil básník Jan Zahradníček. Patří k nejvýznamnějších českým autorům 20. století, někdy bývá označován jako kníže české poezie.

Olomoucký kraj v dubnu spustí novou aplikaci

14.January » Vlčoun.cz
OLOMOUCKÝ KRAJ - Rozjezd mobilní aplikace připravuje Koordinátor integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje. Nová aplikace umožní elektronické odbavení cestujících v integrovaném dopravním systému. Fungovat začne 1. dubna a zatím se bude t...

Kraj testuje jízdenky na vlaky a autobusy v mobilní aplikaci

14.January » Olomoucká Drbna
Cestující v autobusech a vlacích v Olomouckém kraji budou moct od dubna používat jako jízdní doklad speciální aplikaci v mobilních telefonech. Aplikace zatím bude fungovat pro týdenní a měsíční jízdenky. Krajský koordinátor dopravy už program test...

Oceláři už mají jasno: Štěpánek zůstane až do konce sezony

13.January » Hokej.cz
Brankář Jakub Štěpánek už má jasno, minimálně do konce sezony 2019/20 zůstane Ocelářem. Třinecký klub o tom informoval na svých sociálních sítích.

Fotbal: Muži podlehli prvoligové Sigmě 0:6

11.January » Šumperk.info
Čerstvý trávník realizovaný společností VYSSPA Sports Technology z Plzně slavnostně pokřtily výkopem starosta města pan Tomáš Spurný a náměstek hejtmana Olomouckého kraje Jan Zahradníček. Samotné utkání pak mělo v úvodu…

Roky zvažovaná cyklostezka z Olomouce do Prostějova dostává první obrysy

4.January » iRegiony Impuls
Plán cyklostezky spojující dvě největší města v Olomouckém kraji dostal nový impulz. Do tří let by mohla vzniknout trasa z Prostějova do Vrbátek, které leží na půli cesty do Olomouce. Existuje však i druhá varianta, přes Olšany.

Roky zvažovaná cyklostezka z Olomouce do Prostějova dostává první obrysy

4.January » iDNES.cz
Plán cyklostezky spojující dvě největší města v Olomouckém kraji dostal nový impulz. Do tří let by mohla vzniknout trasa z Prostějova do Vrbátek, které leží na půli cesty do Olomouce. Existuje však i druhá varianta, přes Olšany. Další články k tém...

Bedřich Fučík, 4. ledna 1900 – 2. července 1984 (anketa Revolveru) I.

3.January » Revolver Revue
4. ledna letošního roku uplyne sto dvacet let od narození literárního kritika, esejisty, editora, překladatele, nakladatele a samizdatového vydavatele a vězně totalitního režimu Bedřicha Fučíka. Čtenářům Bubínku přinášíme na pokračování anketu, kt...

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 511)

24.December » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Obloha, vody, lesy, zem, jediným byla Betlémem. Spasitel narodil se všem... Aneb Mudrování nad inscenací Polárky Ježíškova košilka.

Zemřel bývalý lidovecký senátor Zahradníček (†71), syn známého básníka

18.December » Blesk.cz
Zemřel bývalý poslanec a bývalý senátor za KDU-ČSL Jan Zahradníček. Informaci Mladé fronty Dnes ve středu potvrdil jihomoravský krajský tajemník KDU-ČSL Petr Cajzl. Zahradníček zemřel v pondělí v Brně po dlouhé nemoci, bylo mu 71 let.

Zemřel bývalý senátor Jan Zahradníček (†71), prohrál dlouhý boj s nemocí

18.December » EuroZprávy.cz
Zemřel bývalý poslanec a bývalý senátor za KDU-ČSL Jan Zahradníček. Informaci Mladé fronty Dnes ČTK potvrdil jihomoravský krajský tajemník KDU-ČSL Petr Cajzl.

Zemřel bývalý poslanec Jan Zahradníček, syn známého básníka

18.December » Echo24.cz
Zemřel bývalý poslanec a bývalý senátor za KDU-ČSL Jan Zahradníček. Informaci potvrdil jihomoravský krajský tajemník KDU-ČSL Petr Cajzl. Zahradníček zemřel v pondělí v Brně po dlouhé nemoci, bylo mu 71 let.

Tato informační stránka o Jan Zahradníček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Zahradníček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes