Lubomír Žák

Vztahuje se k

Sněhu je dost, lyžaře čeká dobrý víkend. Záchranáři nabádají k opatrnosti

Horská střediska v Česku hlásí před prvním březnovým víkendem ideální lyžařské podmínky. Díky mrazivému počasí si vlekaři v posledních dnech mohli vyrobit zásobu umělého sněhu, takže lyžařská sezona může pokračovat až do Velikonoc. Při jízdě na tv...

V Česku se lyžuje i na začátku března, podmínky jsou ideální

2.března » Týden.cz
Horská střediska v Česku hlásí před prvním březnovým víkendem ideální lyžařské podmínky. Díky mrazivému počasí si vlekaři v posledních dnech mohli vyrobit zásobu umělého sněhu, takže lyžařská sezona může pokračovat až do Velikonoc.

Sněhu na horách je letos i na začátku března dostatek

1.března » ČeskéNoviny.cz
Praha - Horská střediska v Česku hlásí před prvním březnovým víkendem ideální lyžařské podmínky. Díky mrazivému počasí si vlekaři v posledních dnech mohli vyrobit zásobu umělého...

Podmínky pro lyžování na svazích jižní Moravy jsou dobré

26.ledna » Brněnská Drbna
Dobré podmínky pro lyžaře nabízejí areály v Jihomoravském kraji, v minulých dnech využily ochlazení a dosněžovaly sjezdovky. V Hodoníně u Kunštátu na Blanensku chystají dětský den, v Němčičkách na Břeclavsku začnou zkoušet takzvané monoski.

Tato informační stránka o Lubomír Žák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lubomír Žák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes