15
new stories - click to show

Petr Zakopal

Related to

Lávka přes řeku Moravu je opět otevřena

22.October » prvnizpravy.cz
Vzhledem ke snížení hladiny vody se opět otevírá lávka přes řeku Moravu. Lávka byla z bezpečnostních důvodů uzavřena ve čtvrtek 15. října na pokyn pracovní skupiny povodňové komise.

V Otrokovicích již mohou na lávku přes Moravu

21.October » Vodarenstvi.cz
Lávka byla z bezpečnostních důvodů ve čtvrtek 15. října na pokyn pracovní skupiny povodňové komise uzavřena kvůli vysoké hladině vody, to už nyní neplatí. Podle vedoucího krizového oddělení otrokovické radnice Petra Zakopala bude stav naplaveného ...

Lávku přes Moravu v Otrokovicích po velké vodě opět otevřeli

20.October » Zlínský deník
Lidé už opět mohou používat lávku přes řeku Moravu v Otrokovicích. Z bezpečnostních důvodů byla minulý čtvrtek 15. října na pokyn pracovní skupiny povodňové komise uzavřena kvůli vysoké hladině vody, to už nyní neplatí.

Lávka přes řeku Moravu v Otrokovicích je opět otevřena

20.October » Zlin.cz
„Stav naplaveného dřeva pod lávkou bude monitorován a v nejbližších dnech bude odstraněn,“ uvedl Petr Zakopal, vedoucí krizového oddělení Městského úřadu Otrokovice.

Lávka přes řeku Moravu je opět otevřena

19.October » Otrokovice
Vzhledem ke snížení hladiny vody se opět otevírá lávka přes řeku Moravu. Lávka byla z bezpečnostních důvodů uzavřena ve čtvrtek 15. října na pokyn pracovní skupiny povodňové komise.

Krizový štáb a bezpečnostní rada hodnotili období v nouzovém stavu

25.May » Otrokovice
Starostka města Hana Večerková svolala jednání krizového štábu obce s rozšířenou působností Otrokovice (ORP) a následně i bezpečnostní radu ORP. Se členy krizového štábu vyhodnotila činnost jednotlivých zúčastněných složek v době nouzového stavu.

Kroměřížský drak: na Bagráku zápolily dračí lodě

FOTOGALERIE / Příď s hrozivě vyhlížející hlavou draka rozráží hladinu kroměřížského Bágráku. Ozývá se bubnování a hlasité povzbuzování. Právě odstartoval druhý ročník dračích závodů s názvem Kroměřížský drak.

Nejlepší sportovci Tišnova oceněni, prohlédněte si fotky z akce

10.April » Tišnov
V pondělí 8. dubna jsme v sále Kina Svratka oceňovali nejlepší sportovce města Tišnova za rok 2018. Podařenou akci v téměř zaplněném kině skvěle moderoval Petr Zakopal, ceny svižně předávali tišnovští místostarostové Martin Sebera a Václav Šikula ...

Tato informační stránka o Petr Zakopal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Zakopal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes