15
new stories - click to show

Petr Žalský

Related to

Kanceláře jako noční můra developerů. Poptávka se propadá

19.October » Seznam Zprávy
Donedávna byly nablýskané paláce s obřími kancelářemi pro tisíce lidí spolehlivým motorem developerských zisků. Letos se mašina zadrhla. Administrativní budovy se mění v noční můru realitního trhu.

Firmy si zvykají na home office. Developeři by se měli začít obávat

9.May » tn.cz
Zatímco firmy si začaly na home office během koronaviru zvykat a některé dokonce uvažují, že u něj do budoucna zůstanou, developerské firmy by se měly začít obávat. Podle ekonomů totiž klesne zájem o kancelářské prostory.

Kanceláří je nedostatek. V Praze přibudou nová coworkingová centra

9.September » iDNES.cz
Nejen startupy a pracovníci na volné noze. Společná centra využívají i velké firmy. Tuzemský trh se sdílenými kancelářemi bude mít do konce roku nového lídra. Nadnárodní společnost International Workplace Group hodlá v Praze otevřít tři coworkingo...

Kancelářské „béčko“ na vzestupu. Nejkvalitnější budovy už mají obsazeno

4.May » iDNES.cz
Sehnat v Česku novou kancelář už začíná být stejný problém jako v případě bytu. A to zejména v Praze, kde je nyní počet volných kancelářských prostor na historickém minimu, přestože se zde loni dokončilo téměř 160 tisíc metrů čtverečních nových pl...

Tato informační stránka o Petr Žalský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Žalský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes