15
new stories - click to show

Michal Zděnek

Related to

Cestování v liberecké MHD od ledna podraží

25.October » Vlčoun.cz
LIBEREC - Jízdné v tramvajích a autobusech liberecké městské hromadné dopravy od ledna podraží. Informoval o tom dopravní podnik na svých webových stránkách s tím, že dosavadní jízdenka za 24 korun podraží o 4 až 10 korun. Dopravní podnik navýší i c…

Odposlechy, zatčení a smrt. Příběh dvou mužů z korupční kauzy

6.August » Seznam Zprávy
Scházeli se spolu zhruba rok. Ale jenom jeden z nich věděl, že jejich rozhovorům naslouchá ještě někdo třetí. A tím třetím byla policie, která tak sledovala schůzky člena dozorčí rady DPP Michala Zděnka a podnikatele Petra Adama.

„Mám auto támhle.“ Podívejte se, jak proběhlo předání úplatku v kauze Dozimetr

28.July » Seznam Zprávy
Dva muži v rouškách na parkovišti obchodního centra kráčí k jednomu ze zaparkovaných vozů. Následně jeden z nich do auta něco vhazuje. Vše natáčí policie a má záznam z předání úplatku v kauze, která vejde ve známost jako Dozimetr.

Jako policejní agent přijal úplatek. Teď chce šéfovat Dopravnímu podniku

25.July » Seznam Zprávy
Policie zdokumentovala, jak dostal úplatek. Člen dozorčí rady pražského dopravního podniku Michal Zděnek byl v kauze Dozimetr i policejním agentem. Jeho role ale není jednoznačná, dokládá v podcastu reportér Janek Kroupa.

„S mámou to nechápeme.“ Příběh sebevraždy v kauze Dozimetr

24.July » Seznam Zprávy
Loni v červnu spustila policie zatýkání v kauze známé jako Dozimetr. Ve stínu politického mumraje, který případ způsobil, se odehrál jeden málo známý, zato pohnutý příběh. Líčí jej investigativní podcastová série z cyklu Odkryto.

Klíčový svědek z kauzy Dozimetr poprvé promluvil: Na mé blízké „dotíral“ pod falešným jménem Krejčířův muž

25.May » Lidovky.cz
Poprvé od razie v pražském dopravním podniku v kauze Dozimetr prolomil mlčení. V exkluzivním rozhovoru pro Lidovky.cz bývalý člen dozorčí rady největší městské firmy Michal Zděnek popsal, proč se rozhodl na funkci rezignovat a šel ohlásit korupci.

Hledá se ředitel pro největší pražský podnik. Zaznívá jméno svědka z Dozimetru

22.March » Seznam Zprávy
Michal Zděnek na sebe v loňském roce upozornil dvakrát - když podle policie sehrál pozitivní roli v kauze Dozimetr a když se později zaručil za šéfa rozvědky Petra Mlejnka. Teď by se mohl ucházet o roli v čele dopravního podniku.

Pointa N: Mlejnek už nebude přítěží. Najde tak vláda konečně čas na řešení drahých energií?

31.August » Deník N
Šéf civilní rozvědky Petr Mlejnek rezignoval na svůj post. Opozice má ale právo vládu dále kritizovat. A to minimálně do chvíle, než si kabinet uvědomí, jak velkým problémem ceny energií jsou.

Zjištění v kauze Dozimetr rozporují obhajobu Mlejnka. Chtěl dělat byznys, tvrdí novinář

25.August » CNN Prima NEWS
V důležitém dokumentu kauzy Dozimetr, na který se vláda odkazuje, byly zavádějící i nepravdivé informace, uvedl ve vysílání CNN Prima NEWS investigativní novinář Janek Kroupa. Šlo totiž o neověřená fakta. Kroupa ve svém článku na webu Seznam Zprávy …

Další nejasnost kolem Mlejnkova alibi

25.August » Novinky.cz
O roli šéfa civilní rozvědky Petra Mlejnka a jeho kontaktech s osobami zapojenými do kauzy Dozimetr, což je případ údajného korupčního jednání v pražském dopravním podniku, jehož spojnicí má být podnikatel Michal Redl, se objevily další pochybnosti.…

Tato informační stránka o Michal Zděnek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Zděnek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes