15
new stories - click to show

Dalibor Zelený

Related to

Sál Na Skalce v České Třebové by se mohl dočkat opravy za dva roky

14.December » prvnizpravy.cz
S vedením města Česká Třebová jednal hejtman Pardubického kraje Martin Netolický kromě jiného i o rekonstrukce sálu Na Skalce.

Českotřebovskou radnici navštívil hejtman Pardubického kraje

11.December » Česká Třebová
Martin Netolický byl dnes dopoledne na českotřebovské radnici přivítán panem místostarostou Daliborem Zeleným, Josefem Kopeckým a panem radním Josefem Menšíkem, kteří panu hejtmanovi v úvodu pogratulovali k jeho třetímu započatému volebnímu období...

Silnice se otevírá řidičům

4.December » Orlický deník
V České Třebové se dnes otevírá po rekonstrukci silnice od světelné křižovatky až na Zámostí (ulice Hýblova, Podbranská, Lidická) včetně nového mostu.

Česká Třebová bude mít možná MHD, návod poskytla bakalářská práce

2.November » Česká Třebová
Česká Třebová na Orlickoústecku by se mohla zařadit mezi města, která mají městskou hromadnou dopravu. Uvažuje o provozu menšího autobusu, které by obsloužil zejména lokality, kam nejezdí linková doprava. ČTK to v pátek řekl místostarosta Dalibor ...

Česká Třebová bude mít možná MHD, návod poskytla bakalářská práce

31.October » Zdopravy.cz
Česká Třebová na Orlickoústecku by se mohla zařadit mezi města, která mají městskou hromadnou dopravu. Uvažuje o provozu menšího autobusu, které by obsloužil zejména lokality, kam nejezdí linková doprava. ČTK to v pátek řekl místostarosta Dalibor ...

Česká Třebová bude mít možná MHD

30.October » Seznam Zprávy
Česká Třebová na Orlickoústecku by se mohla zařadit mezi města, která mají městskou hromadnou dopravu. Uvažuje o provozu menšího autobusu, které by obsloužil zejména lokality, kam nejezdí linková doprava.

Exšéf drah Zelený definitivně prohrál boj o odchodné. Sedm milionů mu podnik vyplatit nemusí

21.August » iHNED.cz
Za to, že nenastoupí ke konkurenci, měl odvolaný ředitel Českých drah dostat sedm milionů korun. Ale nedostane, definitivně. Exšéf Dalibor Zelený neuspěl ve sporu s Českými drahami. Rozhodl o tom Nejvyšší soud, který odmítl Zeleného dovolání....

Komentář: Série železničních nehod přestává být náhodou, potřebujeme železničního náměstka

16.August » Zdopravy.cz
Politici by měli úředníkům stanovit dopravní cíle a požadovat od nich plnění, píše v komentáři ke stavu české železnici bývalý šéf ČD Rudolf Mládek.

Povolební koalice v České Třebové se rozpadá, opustili ji dva zastupitelé

14.July » Orlický deník
Povolební koalice na českotřebovské radnici se rozpadá. Zastupitelé za hnutí 27 statečných Soňa Mužíková a Aleš Spirman odcházejí do opozice. A hlasitě za sebou bouchli dveřmi.

Bývalý šéf Českých drah Zelený neuspěl ve sporu o miliony za doložku

20.June » Zdopravy.cz
Nejvyšší soud odmítl dovolání bývalého ředitele Českých drah Dalibora Zeleného, který žádal peněžní kompenzaci konkurenční doložky. Po svém odchodu z funkce ji rok dodržoval. Zakazovala mu působit v totožném oboru. Nejvyšší soud rozhodl neveřejně,...

Aut je moc. Bude se v Ústí a Třebové parkovat nad zemí?

21.May » Orlický deník
Dvě sousední města mají stejný problém. V Ústí nad Orlicí i České Třebové přibývá aut a parkovacích míst je málo. Nabízí se řešení parkovat i nad úrovní země, v parkovacích domech a věžích.

Na radnici se poslední dobou za návštěvami dveře netrhnou

7.February » Česká Třebová
Zatímco v pondělí nás navštívil pan senátor Petr Šilar, dnes dopoledne na českotřebovskou radnici zavítal hejtman Pardubického kraje Martin Netolický, kterého společně se starostkou města Magdalénou Peterkovou přivítal i místostarosta Dalibor Zelený.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD
Josef Smýkal - politik za ČSSD

Tato informační stránka o Dalibor Zelený zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dalibor Zelený" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes