15
new stories - click to show

Kamila Zetelová

Related to

Oceňovaná Vojnarka už zítra v TVS

12.February » Slovácké divadlo
Druhou inscenací Slováckého divadla, kterou už zítra od 18 hodin odvysílá regionální televize TVS, bude Vojnarka, hra Aloise Jiráska, kterou v roce 2016 nastudoval ve Slováckém divadle režisér Igor Stránský.

Martin Vrtáček ve filmu pohřbíval nebožtíky

27.October » idobryden.cz
Ještě před aktuální karanténou stihl svou premiéru v kinech nový český film Tichý společník. V absurdní komedii režiséra Pavla Göbla, rodáka z Uherského Hradiště, si zahrál i Martin Vrtáček.

RECENZE: Přesný hercův monolog i hostinského apatie v jedné rakouské díře

15.August » iDNES.cz
Brněnský BuranTeatr nastudoval Divadelníka od Thomase Bernharda. V hlavní roli nesnesitelného Bruscona se představil Roman Groszmann. Původní vrchol končící sezony, který musel být pro koronavirus odložen, zatím soubor uvádí v předpremiérách.

Světová premiéra Kocourkova už příští sobotu!

Slovácké divadlo uvede už příští sobotu 13. dubna ve světové premiéře novinku Kocourkov-Brod. Satiru o tom, že společnost, kterou kritizujeme, tvoříme my sami, napsal přímo pro uherskohradišťský soubor Šimon Caban, který se ujal zároveň režie a k in…

Tato informační stránka o Kamila Zetelová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kamila Zetelová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes