Martino Zrzavecký

Related to

Plzeň: Město ocenilo hrdiny za mimořádné činy vykonané při záchraně lidského života a majetku

13.December » ParlamentniListy.cz
Primátor města Plzně Martin Baxa společně s radním pro oblast bezpečnosti Martinem Zrzaveckým ocenili ve středu 11. prosince v Obřadní síni plzeňské radnice 25 lidí za mimořádné činy při záchraně života a majetku v roce 2019.

Hrdinové Plzně. Primátor ocenil statečné

13.December » Plzeňský deník
Za mimořádné činy při záchraně života a majetku v uplynulém roce ocenil ve středu pětadvacet lidí primátor Plzně Martin Baxa společně s radním pro bezpečnost Martinem Zrzaveckým.

Plzeňští ocenili hrdiny za mimořádné činy

13.December » prvnizpravy.cz
Primátor města Plzně Martin Baxa společně s radním pro oblast bezpečnosti Martinem Zrzaveckým ocenili ve středu 11.prosince v Obřadní síni plzeňské radnice 25 lidí za mimořádné činy při záchraně života a majetku v roce 2019.

Město Plzeň ocenilo hrdiny za záchranu života

12.December » Region Plzeň
Primátor města Plzně Martin Baxa společně s radním pro oblast bezpečnosti Martinem Zrzaveckým ocenili ve středu 11. prosince v Obřadní síni plzeňské radnice 25 lidí.

Plzeň ocenila zachránce lidských životů - FOTKY

12.December » QAP.cz
Primátor města Plzeň ocenil společně s radním pro oblast bezpečnosti 25 hrdinů, kteří se nebáli riskovat svůj vlastní život, aby záchranili někoho jiného.

Plzeň ocenila hrdiny neobyčejných činů vykonané při záchraně života

11.December » QAP.cz
Primátor města Plzeň ocenil společně s radním pro oblast bezpečnosti 25 jedinců, kteří se nebáli riskovat svůj vlastní život za záchranu života někoho jiného. Jedná se o občany, ale i zástupce z řad policie, hasičů a záchranářů.

Ministr vnitra přijel do Plzně řešit situaci se zahraničními pracovníky, stal se i svědkem zadržení hledaného muže

10.January » Plzeň.cz
Především problematice zahraničních pracovníků v Plzni a působení pracovních agentur zasvětil svoji první návštěvu Plzně ve funkci ministra vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Kuriózní situace pak nastala v…

Tato informační stránka o Martino Zrzavecký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martino Zrzavecký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes