Martino Zrzavecký

Vztahuje se k

FOTO: Unikátní zastávka

23.června » Plzeňský deník
Plzeň - U podniku Daikin na Borských polích šéfové firmy spolu s plzeňským primátorem Martinem Zrzaveckým přestřihli pásku nové unikátní zastávky MHD ve tvaru klimatizace.

Plzeňský výrobce klimatizací Daikin slavnostně otevřel designovou zastávku ve tvaru klimatizace

21.června » InfoDnes.cz
(plzendnes.cz) PLZEŇ - Vedení společnosti Daikin společně s primátorem města Plzně Martinem Zrzaveckým slavnostně přestřihli pásku u uniktání zastávky MHD ve tvaru klimatizace. Na tomto designovém a architektonickém díle se podílel známý architekt...

Daikin otevřel designovou zastávku ve tvaru klimatizace

21.června » Region Plzeň
Vedení společnosti Daikin společně s primátorem města Plzně Martinem Zrzaveckým slavnostně přestřihli pásku u unikátní zastávky MHD ve tvaru klimatizace.

Martin Zrzavecký

5.března » ParlamentniListy.cz
Představenstvo Plzeňských městských dopravních podniků za podpory představitelů města Plzně v čele s primátorem Martinem Zrzaveckým dospělo k dohodě s odborovými organizacemi o prodloužení kolektivní smlouvy o pět let, tedy až do roku 2025.

Centrum Plzně brázdila po celý den Tříkrálová tramvaj

9.ledna » Plzeň.cz
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s., ve spolupráci s Diecézní charitou Plzeň vypravily stejně jako v předchozích letech v pondělí 8. ledna Tříkrálovou tramvaj. Pro tuto příležitost byl použit historický vůz T1. Ve voze, který řídil pracovník P...

Městská tržnice bude v DEPU2015, provoz odstartuje v září

Plzeň – Netradičně veletrhem Svět knihy zahájí 21. září 2018 provoz nová městská tržnice, kterou politici v čele s primátorem Martinem Zrzaveckým (ČSSD) Plzeňanům slibují.

Štědrý den osamělých s biskupem

Zhruba sto lidí žijících v osamění nebo bez přístřeší se sešlo na Štědrý den na plzeňském biskupství. Zasedli k vánočnímu obědu společně s biskupem Tomášem Holubem a plzeňským primátorem Martinem Zrzaveckým.

Plzeňská radnice bude spolupracovat s hospodářskými komorami o spolupráci

16.prosince » Plzeň.cz
V pátek 15. prosince se uskutečnilo na plzeňské radnici setkání podnikatelů, zástupců hospodářských komor s primátorem města Plzně Martinem Zrzaveckým, náměstkem pro oblast dopravy a životního prostředí Petrem Náhlíkem a ekonomickým náměstkem Pavl...

Plzeň chce spolupracovat s Nory na projektech Smart City

24.září » ParlamentniListy.cz
O budoucí možné spolupráci na projektech Smart City hovořili zástupci Norského velvyslanectví v České republice s plzeňským primátorem Martinem Zrzaveckým na společné schůzce na radnici. Jednání se zúčastnil za norskou stranu zástupce velvyslankyn...

Tato informační stránka o Martino Zrzavecký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martino Zrzavecký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes