Gustav Adolf

Vztahuje se k

Kostel ze 13. století je celý ze dřeva, postavili ho bez jediného hřebíku

2.srpna » ExtraStory.cz
Kostel Borgund Stave se nachází ve vesnici Borgund v Norsku. Je na první pohled kouzelný svou architekturou i použitým dřevem. Navíc je to architektonický zázrak, protože je postaven bez jediného hřebíku.

Nový projekt se vydal po stopách slavného šlechtického rodu na Lounsku

20.března » iRegiony Impuls
Se šlechtickým rodem Schwarzenbergů nejsou spjaty jen zámky Orlík či Hluboká. Vlastnil i řadu menších zámků a statků na severu Čech. Nový projekt Schwarzenberské Lounsko všechny památky představuje. Řada z nich je však nepřístupná.

Mapa Antarktidy 300 let před jejím objevem?

13.prosince » blog.idnes.cz
Piri Reisova mapa je mapa Antarktidy 300 let předtím, než byla oficiálně objevena. Mapa také vypadá, jako by byla vytvořena předtím, že byla Antarktida pokryta ledem. Jak se tohle mohlo podařit před vynálezem létání?

Na Zámku Nový Hrad v Jimlíně zahájili plesovou sezonu

5.října » prvnizpravy.cz
Ples, který zahájil letošní plesovou sezonu na Lounsku a zřejmě i v celém kraji, se uskutečnil v sobotu 1. října v reprezentačních sálech s ranně barokní štukovou a malířskou výzdobou na Zámku Nový Hrad v Jimlíně.
Jan Florian - politik za ODS
Jan Nepomucký - Generální vikář pražského arcibiskupa
Panna Marie - Matka Ježíšova

Tato informační stránka o Gustav Adolf zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gustav Adolf" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes