Veronika Hlaváčová

Vztahuje se k

Předmanželskou smlouvu uzavírá každý pátý pár. Důvodem jsou dluhy i zkušenost s dělením majetku

4.listopadu » iROZHLAS
Zhruba každé páté svatbě v Česku předchází sepsání předmanželské smlouvy. Do října ji letos uzavřelo 8700 párů. Notářská komora odhaduje, že za celý letošní rok jich bude nejvíc v historii.

Agentura pro sociální začleňování zatím nemá nového šéfa. Řízením je pověřena Radka Soukupová

20.října » Romea.cz
20.10.2017 13:15 - Agentura pro sociální začleňování zatím nevybrala nového ředitele, který by měl nahradit ve funkci odstoupivšího Radka Jiránka. Ten na postu skončil k poslednímu září a od 1. října je vedením agentury zatím pověřena Radka Soukup...

Soud se vrací ke kauze 'poslaneckých trafik'. Obžalovaným je i expremiér Nečas

19.října » iROZHLAS
Výslechem svědků pokračuje kauza údajného uplácení poslanců tzv. trafikami. Obžalovaný je expremiér Petr Nečas, někdejší šéfka jeho kabinetu Jana Nagyová, dnes Nečasová, a exnáměstek Roman Boček.

Konec sporu o Krtečka? Soud rozhodne, jestli může Milerova vnučka prodávat licence

17.října » iROZHLAS
Licence na používání postavičky Krtečka nabízí Karolína Milerová. Správkyně autorova díla ale tvrdí, že na to nemá právo. V úterý o její žalobě rozhodne Městský soud v Praze.

Exekutoři budou muset sjednotit formuláře pro dlužníky. Jejich komoře se to nelibí

10.října » iROZHLAS
Exekutorské úřady budou muset používat jednotné formuláře k informování dlužníka. Změnu přináší vyhláška ministerstva spravedlnosti. Podle resortu budou jednotné texty srozumitelnější.

Provozovatel vepřína v Letech má vrátit dotaci 13 milionů. Prý ji získal lstí

Dotaci 375 tisíc eur (10,35 milionů korun) od Evropské unie a dalších 3,5 milionu korun z rozpočtu ministerstva zemědělství na rekonstrukci výrobny vajec ve Vrcovicích u Písku má vrátit písecká společnost AGPI.

Provozovatel vepřína v Letech má vrátit dotaci 10 milionů. Podle bruselských vyšetřovatelů ji získal lstí

5.října » iROZHLAS
Evropský úřad pro boj proti podvodům (OLAF) dospěl k závěru, že firma AGPI formálně převedla podíly v dceřiné společnosti, která provozuje výrobnu vajec, jen aby dosáhla na dotaci pro mladé zemědělce.

Organizace Rekonstrukce státu ocenila 11 zákonodárců za protikorupční legislativu

21.září » iROZHLAS
Sdružení Rekonstrukce státu ocenilo osm poslanců a tři senátory, kteří nejvíc přispěli k prosazení protikorupčních zákonů.

Víte co znamená Bešen peske? Podívejte se na talk show Richarda Samka

15.září » Romea.cz
15.9.2017 13:30 - Krkonošské setkání romských studentů středních a vysokých škol "Baruvas - rosteme" na konci letních prázdnin bylo především o vzdělávání a získání nových znalostí a dovedností. Po prvních třech dnech, které byly zaplněné vzděláva...

Trump podepsal rezoluci odsuzující neonacisty a rasisty

15.září » Romea.cz
15.9.2017 10:18 - Americký prezident Donald Trump ve čtvrtek podepsal rezoluci odsuzující neonacisty, rasisty a vyznavače bělošské nadřazenosti. Oznámil to Bílý dům. Text rezoluce v úterý schválily obě komory Kongresu a podpořili ho poslanci obou ...

V Praze opět vystoupí famózní rumunská kapela Mahala Rai Banda

14.září » Romea.cz
14.9.2017 15:33 - Mahala Rai banda se v Praze představí již po sedmé. Romská superskupina Mahala Rai Banda spojuje virtuózní hráče ze dvou vesnic, kteří jsou trvale středem zájmu světových hudebních znalců. Vnuci Nicolae Neacsu, geniálního houslis...
Dušan Táborský - Ostravský státní zástupce

Tato informační stránka o Veronika Hlaváčová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Hlaváčová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes