Marian Jurečka Politik za KDU-ČSL

Vztahuje se k

Konkrétní řešení migrace, aby uprchlíci nechodili do Evropy dělá Marian Jurečka už teď

na ministerstvu zemědělství. Vytvořil např. rozvojový program v Zambii, odkud odchází lidé nikoliv z války, ale kvůli chudobě a hladu. Jak program funguje a jaké má zatím výsledky?

Jak je to s řepkou? Mluvila jsem přímo s Marianem Jurečkou z očí do očí.

Proč se zachovaly dotace do roku 2020? Jaké jsou plány dál? Jaká je řepka v krajině? Jak je to s pesticidy? Jak s podporu velkých a malých zemědělců? Jaké jsou postupy ministerstva zemědělství?

POLITIKA: Dvojí kvalita potravin? Podvod i na voličích

Lidovecká i sociálně demokratická kampaň o „dvojí kvalitě potravin“ je jen dalším důkazem toho, že ČSSD a KDU-ČSL usilují ve skutečnosti o „více EU“

Velcí zemědělci se radují, podle Evropské komise mohou státy přistoupit k předkupnímu právu. O to dlouho usilují

18:02 » iHNed.cz
Evropská komise se zabývá možnostmi, jak prodávat zemědělskou půdu. Připouští předkupní právo, naopak odmítá požadavek na to, aby kupující byl farmář z daného státu. Čeští zemědělci se předkupní právo opět pokusí prosadit po volbách.

Sobota 11. listopadu bude dnem Národní potravinové sbírky

17:02 » InfoDnes.cz
(prahadnes.info) I letos může každý z nás pomoci nákupem potravin a drogistického zboží lidem v nouzi. Národní potravinová sbírka, kterou organizuje Byznys pro společnost, se uskuteční v sobotu 11. listopadu. Do 5. ročníku se letos zapojí rekordní...

Z ceny másla mají řetězce polovinu, ministerstvo kontrolu cen vítá

16:02 » iDNES.cz
Máslo do Vánoc ještě zdraží, ale pomaleji než dosud. Za rok jeho cena stoupla o 45 procent. Podle dokumentu ministerstva zemědělství o vývoji trhu s mléčnými výrobky si k cenám přisazují zejména řetězce. Resort proto souhlasí s kontrolami másla Sp...

Bělobrádek: S ANO bychom znovu do vlády šli. Ale bez Babiše

15:03 » Novinky.cz
Šéf KDU-ČSL Pavel Bělobrádek v předvolebním rozhovoru pro Novinky připustil, že by lidovci mohli jít znovu do koalice s hnutím ANO. Ve vládě by však nesměl sedět někdo, kdo je trestně stíhaný – tedy předseda ANO Andrej Babiš či první místopředseda...

Neplaťte návštěvu Zemana, vyzval ministr olomouckého hejtmana. Ten to odmítl

Ministr zemědělství a zastupitel Olomouckého kraje Marian Jurečka (KDU-ČSL) v pátek vyzval hejtmana Ladislava Oklešťka (ANO), aby kraj už neplatil listopadovou návštěvu prezidenta Miloše Zemana. Hejtman to ale odmítl.

Máslová krize: Z ceny a dostupnosti se stalo předvolební téma

Cena máslo atakuje hranici 70 korun a v Česku se stalo nejpoptávanější položkou podzimu, v Evropě je ale průměrně o šest procent dražší. Čeští politici udělali z drahého másla součást volebního klání o sněmovnu. Volají po prosazení národních zájmů...

Čeští a slovenští lesníci se starají o sousední pozemky, nyní uzavřeli dohodu

13:01 » Agris
Dohodu o vzájemném zajištění hospodaření na lesních pozemcích na území sousedního státu uzavřeli 10. října Daniel Szórád a Marian Staník, generální ředitelé podniků Lesy České republiky a Lesy Slovenské republiky.

Strany a hnutí zatím za předvolební kampaň utratily přes čtvrt miliardy. Nejvíce ČSSD a TOP 09

17.října » iROZHLAS
Přes čtvrt miliardy korun zatím utratily strany a hnutí za předvolební kampaň pro volby do sněmovny. Jde přitom jen asi o polovinu částky, o které hovořily původní odhady.

Proč Krnovsko potřebuje přehradu, a Olomouc ne?

Ministr zemědělství Marian Jurečka vysvětlil, proč lze Olomouc chránit před povodněmi i bez přehrady, zatímco Krnovsko a Opavsko se bez heřminovské přehrady neobejdou.
Jiří Čunek - politik - KDU-ČSL
Miloš Zeman - Prezident ČR
Alexander Černý - politik za KSČM
Věra Jourová - Česká politička, podnikatelka, právnička
KSČM - Levicová politická strana
Pavel Šafr - Novinář
Bohuslav Sobotka - Politik za ČSSD
Marek Ženíšek - Český politolog a politik
Petr Havlík - Předseda strany OBČANÉ.CZ
Petr Mach - Předseda Strany svobodných občanů
Zbyněk Stanjura - Politik za ODS
Lubomír Zaorálek - Politik za ČSSD
Tomio Okamura - Senátor, podnikatel
Ivan Pilný - Český politik

Tato informační stránka o Marian Jurečka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marian Jurečka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes