Veronika Nováková

Vztahuje se k

Sportovec roku 2017 – okresu Benešov

11.ledna » Benešov
V KD Karlov se už posedmé předávala ocenění nejlepším sportovcům, sportovním kolektivům a juniorům okresu Benešov, tentokrát za rok 2017. Sportovce roku vyhrál již počtvrté motokrosový freestylista Libor Podmol.

Výstava Vybrané vidění v Ústí nad Labem

9.ledna » Artalk.cz
Jakub Čermák, Jakub Dlabal, Miroslav Hašek, Vladimír Havlík, Eva Hnatová, Michael Hon, Zuzana Horonyová, Helena Hingarová, Petr Kamenický, Petr Kunčík, Sandra Majerová, Helena Málková, Alena Marešová, Anna Martínková, Veronika Nováková, Jan Pfeiff...

Nové album Deo Gratias? Dvanáct písní za dvě noci

23.prosince » Kultura Deník.cz
Chrámová schola Deo Gratias z Bořetic pořádá v sobotu ve městě adventní koncert. Představí na něm mimo jiné svoje nové album.

Chřipka hrozí. Nemocných lidí stále přibývá

13.prosince » Blanenský deník
Blanensko, Vyškovsko – Změny počasí, špatná imunita, prochladnutí, ale i řada dalších vlivů. Ordinace praktických lékařů na Vyškovsku se začínají pomalu plnit nemocnými. Někteří se paradoxně nakazí přímo v čekárně.

Veronika Nováková postupuje do finále soutěže o 100.021 Kč vč.DPH!

19.listopadu » TVbydlení.cz
Další tři soutěžící se probojovali do finálového kola, ve kterém se bude hrát o všechno - tedy o 100.021 Kč vč.DPH na cokoliv pro jejich dům a byt! Součástí postupu je i výhra voucheru na oběd s lahví prosecca v New Living Center , kde se postupuj...

Podzimní plody: Okrasné i užitečné ozdoby zahrad

8.listopadu » Prima Nápady
Sněhobílé květy hlohu plné včel, nabízejí na jaře okouzlující podívanou. Jejich vůně sice nijak okouzlující není, zato plody jsou opět krásné a dokonce léčivé.

Nakládané syrečky: Aromatická pochoutka ze sklenice

1.listopadu » Prima Nápady
Syrečky jsou zdravé a pochutnáváme si na nich dokonce už od 15. století. Daniela Turecká vám poradí skvělý recept na jejich nakládání.

Jak založit vřesoviště: Pastva pro naše oči i sosáčky motýlů

27.října » Prima Nápady
Anglická královna Alžběta ll. ví, kde jí to sluší. Na svém posledním portrétu se postavila do skotského vřesoviště. Milé zahrádkářky, královské pozadí si můžete dopřát i vy!

Nejjemnější játrovka s mandličkami: Dobrota s portským vínem

26.října » Prima Nápady
Játrová paštika, která vás pohladí po duši? Ano… Právě tato paštika je taková jemná díky mandličkám, avšak se správným řízem díky pikantní rybízové marmeládě.
Přemek Podlaha - Televizní moderátor

Tato informační stránka o Veronika Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes