Veronika Nováková

Vztahuje se k

Jak jsme žili v Československu. Tento týden v Červených Pečkách

8.března » Kolínský deník
Kolínsko - Kolínský deník připravuje unikátní cyklus Jak jsme žili v Československu. Každý týden budeme zveřejňovat historické zajímavosti a archivní snímky z Kolínska z let 1918 až 1992. Podíváme se, jak se za Československa žilo lidem, nahlédnem...

Jarní výsev: Doma i ve skleníku

12.února » Prima Nápady
Abychom se i letos dočkali pěkné úrody, nastává čas přiložit ruku k dílu a obě ruce pak opět zabořit do hlíny.

Tchýnin jazyk: Odolná pokojová rostlina pro začínající pěstitele

25.ledna » Prima Nápady
Tchýnin jazyk je jedna z nejznámějších pokojovek, o kterou zvládne pečovat snad každý. Kde se vzal její zvláštní název a spoustu dalších zajímavostí nám o ní poví zahradník Jakub Krulich.

Sportovec roku 2017 – okresu Benešov

11.ledna » Benešov
V KD Karlov se už posedmé předávala ocenění nejlepším sportovcům, sportovním kolektivům a juniorům okresu Benešov, tentokrát za rok 2017. Sportovce roku vyhrál již počtvrté motokrosový freestylista Libor Podmol.

Výstava Vybrané vidění v Ústí nad Labem

9.ledna » Artalk.cz
Jakub Čermák, Jakub Dlabal, Miroslav Hašek, Vladimír Havlík, Eva Hnatová, Michael Hon, Zuzana Horonyová, Helena Hingarová, Petr Kamenický, Petr Kunčík, Sandra Majerová, Helena Málková, Alena Marešová, Anna Martínková, Veronika Nováková, Jan Pfeiff...

Nové album Deo Gratias? Dvanáct písní za dvě noci

23.prosince » Kultura Deník.cz
Chrámová schola Deo Gratias z Bořetic pořádá v sobotu ve městě adventní koncert. Představí na něm mimo jiné svoje nové album.

Chřipka hrozí. Nemocných lidí stále přibývá

13.prosince » Blanenský deník
Blanensko, Vyškovsko – Změny počasí, špatná imunita, prochladnutí, ale i řada dalších vlivů. Ordinace praktických lékařů na Vyškovsku se začínají pomalu plnit nemocnými. Někteří se paradoxně nakazí přímo v čekárně.
Přemek Podlaha - Televizní moderátor

Tato informační stránka o Veronika Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes