Adriana Sklenaříková

Vztahuje se k

Adriana Sklenaříková Karembeu: Na jaře potratila, uvažuje o adopci

2.října » iHOT.cz
Bývalá slovenská modelka Adriana Sklenaříková se sice objevila s úsměvem na tváří na pařížské premiéře muzikálu Pomáda, ve skutečnosti jí ale do smíchu moc není. Jak vyšlo najevo, na jaře tohoto roku potratila po sedmi týdnech těhotenství a naděje...

Nádherná Slovenka boří mýtus, že modelky nejí: Z Ameriky jezdí domů přibrat

7.září » Super.cz
Před jedenácti roky se Adriana Čerňanová ocitla na druhém místě v soutěže Elite Model Look. V posledních letech proto velmi ráda česko-slovenské finále této soutěže navštěvuje.

Scény kvůli Sklenaříkové: Kolega má kvůli ní doma peklo!

29.srpna » Aha!
Z nekonečně dlouhých nohou (126 cm) slovenské topmodelky Adriany Sklenaříkové (45) muži šílí. Ale ženy na její krásu často žárlí... Poslední scénu kvůli ní ztropila manželka jejího kolegy Michela Cymèse (60).

Adriana Sklenaříková (45): Nejkrásnější záchranářka!

14.června » Aha!
Už dlouho nebylo slyšet o Adrianě Sklenaříkové (45), se 126 cm kdysi rekordmance mezi modelkami v kategorii nejdelší nohy.

Bolestivé přiznání Adriany Sklenaříkové: Nedonosila miminko

2.května » Super.cz
Slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková (45) založení rodiny dlouho odkládala a po čtyřicítce touží po miminku. Když už si myslela, že se jí sen splnil, příroda ji o radost připravila.

Statečná Sklenaříková (45) po potratu: Nečekané rozhodnutí!

29.dubna » Aha!
Adriana Sklenaříková potratila. K nešťastné události došlo v loňském roce, tehdy byla v sedmém týdnu těhotenství. Ohledně mateřství ale krásná modelka neztrácí naději.

Sklenaříková (45): Když jsem čekala dítě, mohla jsem se štěstím zbláznit. A pak se to stalo...

25.dubna » Expres.cz
Další články k tématu: Lejla Abbasová promluvila o těhotenství. Čekám dítě s Turkem! Andrea Kerestešová je v pokročilém stádiu těhotenství. Ohrozí tím Ordinaci? Hana Mašlíková je k nepoznání: Těhotenství z ní dělá jinou ženu! Těhotenství je zločin...

Sklenaříková: Ještě jednou se pokusíme o dítě. Pak možná adoptujeme

24.dubna » Revue iDNES.cz
Nedávno přiznala, že před rodinou dala přednost kariéře a nyní to považuje za chybu. Slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková (45) by si miminko moc přála. S druhým manželem Aramem Ohanianem (62) se o to neúspěšně pokoušejí. Blondýnka prozradila,...

Smutné tajemství Adriany Sklenaříkové: Přišla o miminko!

23.dubna » Blesk.cz
Topmodelka Adriana Sklenaříková (45) odhalila kruté tajemství. Před časem totiž přišla o své nenarozené miminko. Kráska touží být maminkou, ale ví, že v jejím věku to už není jednoduché. Avšak i po tomto smutném zážitku se nevzdává...
Ladislav Štaidl - Český hudebník
Hana Reinders - Česká modelka a moderátorka
Adela Banášová - Slovenská moderátorka
Petra Němcová - Česká modelka
Roman Vojtek - Český herec, zpěvák, tanečník
Vincent Navrátil - Český herec
Kutcher Ashton - Americký herec
Elton John - Britský zpěvák

Tato informační stránka o Adriana Sklenaříková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adriana Sklenaříková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes