Jan Šumbera

Vztahuje se k

Ranní komentář: Akciová houpačka

12.února » Kurzy.cz
Začíná v tom být trochu zmatek. Po poměrně ostrých čtvrtečních výprodejích, dorazilo v pátek na zámořské trhy opětovné zklidnění. Výsledek? Index S&P 500 připsal 1,49 % a Nasdaq zakončil se ziskem 1,44 %.

Strašák inflace škrtí akcie v USA

6.února » iHNed.cz
Optikou ocenění platí, že americký trh již delší dobu vykazuje známky nadhodnocení. Trh s vidinou přiškrcení hospodářství vyššími sazbami a růstem mzdových nákladů přehodnocuje ziskový potenciál společností. Logické, něco na tom možná bude.

BoJ nechává svou měnovou politiku beze změn

23.ledna » Kurzy.cz
Japonská centrální banka dnes po dvoudenním zasedání oznámila záměr ponechat v platnosti parametry své měnové politiky. Úroková sazba tak zůstává na hodnotě záporné desetinky procenta a cílovaný výnos na desetiletých státních dluhopisech bude nadá...

Bank of America: Americký dolar po složitém roce nabere severní kurz

18.prosince » investicniweb.cz
Rok 2017 nebyl pro americký dolar zrovna úspěšný. Analytici z Bank of America Merrill Lynch ale věří, že příští rok...

Šance na přijetí Trumpovy daňové reformy se dále zvyšují

18.prosince » Kurzy.cz
Americké akciové indexy zvládly závěr minulého týdne na jedničku. Širší S&P 500 připsal devět desetin, Nasdaq dokonce překonal jednoprocentní hranici. Dobrá nálada se dnes přelila i do asijské obchodní seance.

Venezuela na pokraji bankrotu

14.listopadu » iHNed.cz
Finanční trhy jsou si jisté tím, že Venezuela do pěti let zkrachuje. Obyvatele země sužuje hlad i nedostatek zboží, měna se na černém trhu propadla jen na několik setin oficiálního vládního kurzu k dolaru.

Tragédie v New Yorku zastiňuje firemní čísla

1.listopadu » Kurzy.cz
Teroristický útok v New Yorku opět připomněl hrozbu terorismu. Mladý atentátník v metropoli najel vozidlem mezi chodce a cyklisty. Osm z nich svým hrůzným činem připravil o život, dalších 12 zranil.

Námluvy T-Mobile US a Sprintu krachují

31.října » Kurzy.cz
V USA se včera nedařilo se telekomunikačnímu sektoru, kde se pod výkonnost podepsala zpráva o pravděpodobném krachu námluv mezi T-Mobile US a Sprint. Důvodem je údajně neshoda v otázce ocenění.

Bank of Japan nepřekvapila nechala směr měnové politiky beze změn

31.října » Kurzy.cz
V Asii nepřekvapilo zasedání japonské centrální banky, která rozhodla o pokračování svého měnově-politického kurzu. Sazby tedy nedoznaly změny a pokračuje i cílování výnosů státních dluhopisů. Autorita nadále vnímá rizika pro svůj inflační cíl.

Technologické akciové orgie

30.října » Kurzy.cz
Páteční obchodní den jednoznačně patřil technologickému sektoru. Nasdaq připsal více než 2 %, když se dařilo velkým jménům. Příznivá kvartální hospodářská čísla vlila krev do žil Microsoftu (+6,41 %), Amazonu (+13,22 %), či Googlu (+4,26%).

Ranní komentář: Výsledkové žně automobilek

25.října » Kurzy.cz
Nemastné neslané obchodování nabídl včerejší den na burzách západní Evropy a USA. Pozornost tak přitáhly spíše jednotlivé zprávy týkající se korporátních výsledků. Solidní čísla za třetí čtvrtletí letošního roku představila automobilka GM.

Slovenský úřad nařídil GSK stáhnout šarže léku Theraflu Forte

18.října » investicniweb.cz
Slovenský státní ústav pro kontrolu léčiv nařídil české pobočce jedné z největších farmaceutických firem na světě...
Radovan Vítek - Český podnikatel

Tato informační stránka o Jan Šumbera zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Šumbera" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes