Lída Abrahamová

Vztahuje se k

Dřevěná rolba nebo Cimrmanova tělocvična. Jizerské hory zabaví děti

25.května » iDNES.cz
Rodiny s dětmi mají v Jizerských horách řadu atrakcí. K unikátům patří například nádherný lesopark, veselá přírodní tělocvična v Kořenově - Příchovicích, která příkladně připomíná českého světoběžníka a nepochopeného génia Járu Cimrmana. Další člá...

Dřevěná rolba nebo Cimrmanova tělocvična. Jizerské hory zabaví děti

25.května » iRegiony Impuls
Rodiny s dětmi mají v Jizerských horách řadu atrakcí. K unikátům patří například nádherný lesopark, veselá přírodní tělocvična v Kořenově - Příchovicích, která příkladně připomíná českého světoběžníka a nepochopeného génia Járu Cimrmana.

Šišky, skořápky nebo kaštany. Kittelovo muzeum má pěšinu pro bosé nohy

17.května » iDNES.cz
Chcete se projít po šiškách, nebo by se vašim chodidlům víc líbily skořápky ořechů, kaštany či oblázky? Stačí se jen vydat do Pěnčína na Jablonecku, zout boty a okusit Kittelovu pěšinku bosých nohou. Je otevřená od května a sklízí úspěch. Další čl...

Šišky, skořápky nebo kaštany. Kittelovo muzeum má pěšinu pro bosé nohy

17.května » iRegiony Impuls
Chcete se projít po šiškách, nebo by se vašim chodidlům víc líbily skořápky ořechů, kaštany či oblázky? Stačí se jen vydat do Pěnčína na Jablonecku, zout boty a okusit Kittelovu pěšinku bosých nohou. Je otevřená od května a sklízí úspěch.

Tato informační stránka o Lída Abrahamová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lída Abrahamová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes