15
new stories - click to show

Jiří Křížek

Related to

Renovaci čeká přes 1300 exponátů libereckého muzea

23.January » Seznam Zprávy
Přes 1300 svých exponátů si nechá u odborníků do tří let opravit Severočeské muzeum v rámci evropského projektu za 47 milionů korun. Budou mezi nimi gobelíny, staré tisky či mozaika rakouského orla vytvořená z hřebíčků.

Muzeum víří debatu o architektuře Liberce, výstava srovnává nové se starým

9.January » iRegiony Impuls
Srovnání starého a nového Liberce nabízí nová výstava v Severočeském muzeu. To sice pandemie zavřela, návštěvníci o ni ale nepřijdou. Výstava je podle kurátora zahajovacím výkopem pro budoucí projekty, které se budou zabývat architekturou města.

Liberecké muzeum se po rekonstrukci otevřelo – zatím jen online

2.January » prvnizpravy.cz
Téměř bez obecenstva, a hlavně bez návštěvníků se v pondělí 28.prosince po třech letech otevřelo Severočeské muzeum v Liberci.

Tříletá přestavba Severočeského muzea skončila, vstup střeží lev a lvice

30.December » iRegiony Impuls
Skoro tříletá rekonstrukce Severočeského muzea v Liberci je u konce. Kvůli koronaviru ale zatím návštěvníci upravené interiéry a nové expozice nemohou vidět.

Po rekonstrukci otevřelo liberecké muzeum. Má nové expozice i sochy od Róny

29.December » Aktuálně.cz
Expozice byly zastaralé, budova potřebovala zásadní modernizaci a bezbariérový přístup. Dostala i klimatizaci, moderní zabezpečení nebo osvětlení.

Po tříleté obnově dnes otevřeli Severočeské muzeum v Liberci

28.December » Seznam Zprávy
Po bezmála tříleté rekonstrukci otevřeli dnes vpodvečer Severočeské muzeum v Liberci, pro veřejnost ale zatím jen virtuálně. Zájemci mohli slavnostní otevření sledovat online na Facebooku a YouTube kanálu muzea.

Po tříleté obnově otevřeli Severočeské muzeum v Liberci

28.December » ČeskéNoviny.cz
Liberec - Po bezmála tříleté rekonstrukci otevřeli dnes vpodvečer Severočeské muzeum v Liberci, pro veřejnost ale zatím jen virtuálně. Zájemci mohli slavnostní otevření sledovat on-line...

Otevření Severočeského muzea se odkládá

7.December » výběžek.eu
Přestože 2. etapa modernizace hlavní budovy Severočeského muzea je u konce, rozhodlo se vedení muzea po dohodě s Libereckým krajem a Krajskou hygienickou stanicí Libereckého kraje odložit plánované otevření na dobu, až se zlepší celková epidemiolo...

Otevření tři roky zavřeného muzea se odkládá. Očekávaný velký zájem by mohl působit komplikace

1.December » Liberecká Drbna
Po téměř třech letech se mělo konečně otevřít kompletně zrekonstruované liberecké muzeum. Jenže otevření se kvůli současné epidemické situaci odkládá. „Limit lidí, kteří mohou být společně ve vnitřních prostorách, je tak malý, že by se to celé vel...

Otevření Severočeského muzea bylo odloženo. Na vině je koronavirus

30.November » Liberecký deník
Přestože rekonstrukce hlavní budovy Severočeského muzea je u konce, rozhodlo se vedení muzea po dohodě s Krajskou hygienickou stanicí Libereckého kraje odložit plánované otevření na dobu, až se zlepší celková epidemiologická situace.

Tato informační stránka o Jiří Křížek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Křížek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes