15
new stories - click to show

Vladimír Mastník

Related to

Politici odsuzují pletky BusLine. Mnoho let vydíral kraj, říkají

22.June » iDNES.cz
Antimonopolní úřad pomohl firmě BusLine ve stamilionových sporech. Jeho ředitel Petr Rafaj pak letěl s lidmi z BusLine do Amsterdamu na VIP zájezd. Na řadu zakázek, které úřad šetřil, to vrhá podezření. Další články k tématu: Firma hostila šéfa an...

Politici odsuzují pletky BusLine. Mnoho let vydíral kraj, říkají

22.June » iRegiony Impuls
Antimonopolní úřad pomohl firmě BusLine ve stamilionových sporech. Jeho ředitel Petr Rafaj pak letěl s lidmi z BusLine do Amsterdamu na VIP zájezd. Na řadu zakázek, které úřad šetřil, to vrhá podezření.

Kvůli obviněným manažerům blokuje policie autobusy v Liberci

10.May » iDNES.cz
Kauza obviněných bývalých manažerů libereckého dopravního podniku má další nepříjemný dopad. Policie městské firmě zajistila devět autobusů Iveco Urbanway, které před dvěma lety dopravní podnik pořídil za bezmála 108 dotačních milionů. Další článk...

Kvůli obviněným manažerům blokuje policie autobusy v Liberci

10.May » iRegiony Impuls
Kauza obviněných bývalých manažerů libereckého dopravního podniku má další nepříjemný dopad. Policie městské firmě zajistila devět autobusů Iveco Urbanway, které před dvěma lety dopravní podnik pořídil za bezmála 108 dotačních milionů.

Do Prahy jezdí vlak stejně dlouho jako v roce 1937, hřímá hejtman

19.February » iRegiony Impuls
Hejtman Libereckého kraje Martin Půta chce vytvořit vlivovou skupinu, která bude lobbovat za rychlejší vlakové spojení Liberecka s Prahou.

Policie celý víkend zasahuje v libereckém sídle Jiřího Vařila. Kvůli poškození auta zadržela muže

20.January » Liberecká Drbna
Už od sobotního rána zasahuje v sídle Jiřího Vařila v liberecké Jizerské ulici policie. Vařil je známý jako vlivná osoba ve veřejné dopravě a je spojovaný především se společností BusLine. Důvod zásahu zatím není známý, policie zatím jen oznámila,...

Zrekonstruovaný most v Návarově již naplno slouží

30.July » TV RTM
Se začátkem letních prázdnin byl znovu obnoven provoz mostu přes Kamenici v Návarově. Liberecký kraj tak dokončil další z 35. kola staveb financovaných z Regionálního operačního programu Severovýchod.

Tato informační stránka o Vladimír Mastník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Mastník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes