15
new stories - click to show

Art Acevedo

Related to

Tentokrát je to jinak? Střelba v texaském Uvalde vyvolává otázky o roli policie

27.May » A2larm
Spojené státy mají za sebou jednu z nejtragičtějších školních střeleb. Reakce v zemi, která bohužel podobné tragédie zažívá často, je tentokrát trochu jiná než obvykle.

Policista omylem postřelil ročního chlapce do hlavy. Ten v nemocnici bojuje o život

17.March » CNN Prima NEWS
Roční chlapec bojuje v nemocnici o život poté, co ho policista v Houstonu omylem postřelil do hlavy. Pronásledoval přitom ozbrojeného muže podezřelého z dvojnásobné loupeže. Verze policistů a matky postřeleného chlapce se rozcházejí. O neštěstí info…

Policejní důstojník vzkázal Trumpovi: Pokud nemáte co říct, zavřete pusu

2.June » CNN Prima NEWS
Novinářka CNN Christiane Amanpourová hovořila s houstonským policejním důstojníkem Artem Acevedem, který americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi vzkazuje, aby se začal konečně chovat jako opravdový prezident.

Při přestřelce v Houstonu umřeli dva drogoví dealeři. Pět policistů je zraněných

29.January » Deník.cz
Pět amerických policistů bylo zraněno při pondělní přestřelce v texaském Houstonu. Dva ze strážců zákona zůstávají ve vážném stavu, další utrpěli lehčí zranění. Na místě incidentu také zemřeli dva podezřelí. Informovala o tom agentura AP.

V Houstonu vypukla střelba, pět policistů zraněno

29.January » EuroZprávy.cz
Pět amerických policistů bylo zraněno při pondělní přestřelce v texaském Houstonu. Na místě incidentu zemřeli dva podezřelí, uvedla policie podle agentury AP. Jeden ze strážců zákona je v kritickém stavu, další mají méně vážná zranění.
Fotbal - Míčový sport
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Art Acevedo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Art Acevedo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes