15
new stories - click to show

Karel Adam

Related to

Obyvatelstvo jižní Moravy se letos rozrostlo. Lidé se sem více stěhovali

13.December » Náš REGION
V Jihomoravském kraji se letos za prvních devět měsíců zvýšil počet obyvatel o 454. K 30. září žilo v kraji 1 195 781 obyvatel. V tiskové zprávě to dnes uvedl Karel Adam z Krajské správy Českého…

Jihomoravané mají více peněz. Průměrná mzda vzrostla na skoro 37 tisíc korun

11.December » Blanenský deník
O více než dva tisíce korun vzrostla za prvních devět měsíců roku 2021 oproti loňsku na jihu Moravy průměrné mzda. S ohledem na inflaci výplaty narostly o dvě procenta. Průměrná hrubá měsíční mzda dosáhla v kraji ve třetím čtvrtletí tohoto roku čá...

Nevítaný důsledek pandemie: U mnoha osob se vyskytly či zhoršily hemoroidy

8.December » Žena-in.cz
Během pandemie zajišťoval 35letý Josef rozvoz potravin. Často to bylo při velmi dlouhých směnách trvajících 16 až 20 hodin. V důsledku extrémní zátěže došlo ke zhoršení stávajících obtíží a progresi nálezu, a proto bylo nutné přejít z konzervativn...

Putin označil nedostatek plynu v Evropě za výsledek politiky EK

Těžba plynu v Evropě v první polovině roku klesla o 22,5 miliardy metrů krychlových, 18,5 miliardy metrů krychlových nebylo přečerpáno do podzemních zásobníků plynu a deficit plynu v Evropě, který může činit až 70 miliard metrů krychlových, souvis...

Putin se vyslovil o vojenském dobývání Ukrajiny a vztazích s USA

Ruský prezident Vladimir Putin řekl, že vojenské dobývání území Ukrajiny již probíhá, což představuje hrozbu pro Ruskou federaci.

Ukrajinský ministr zahraničí prohlásil, že Evropa nebude bez Ukrajiny úplná

Evropa bude bez Ukrajiny neúplná, Brusel potřebuje záruku a jasnou perspektivu v otázce vstupu Kyjeva do EU, prohlásil ukrajinský ministr zahraničí Dmytro Kuleba.

V Moskvě je vyhlášen nový lockdown

Kvůli šíření covidu-19 jsou v Moskvě od 28. října do 7. listopadu vyhlášeny dny pracovního volna, uvádí se ve výnosu moskevského starosty Sergeje Sobjanina.

WHO potvrdila, že posuzování Sputniku V vstupuje do finálního stádia

Světová zdravotnická organizace (WHO) potvrdila, že předběžné hodnocení Sputniku V je ve finální fázi, tým inspektorů brzy navštíví Rusko, uvádí se na Twitteru vakcíny.

Novak: Situace na trhu s plynem v EU se v krátkodobém horizontu pravděpodobně nezlepší

Situace na evropském energetickém trhu, včetně plynového, se stěží v nejbližší perspektivě zlepší, řekl vicepremiér RF Alexandr Novak.

Jaký je hlavní faktor prohlubující energetickou krizi v Evropě

Plynová dohoda mezi Čínou a USA prohloubí energetickou krizi v Evropě. Varovala před tím německá televizní stanice N-TV.

Babiš chce po Kulhánkovi, aby odebral Nejedlému diplomatický pas. Šéf diplomacie neotálí

Předseda vlády Andrej Babiš si myslí, že by poradce prezidenta Miloše Zemana Martin Nejedlý neměl disponovat diplomatickým pasem.

Tato informační stránka o Karel Adam zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Adam" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes