Karel Adam

Related to

Manažeři 70, řemeslníci 30 tisíc. Podívejte se, jaké jsou výplaty na jihu Moravy

Za odvedenou práci více peněz. Tento trend se projevil mimořádně intenzivně loni i v peněženkách Jihomoravanů. Koronavirus naopak zvyšování platů zastavil.

Na jižní Moravě se za první čtvrtletí zvýšil počet obyvatel o 709

12.June » Brněnská Drbna
V Jihomoravském kraji se letos za první čtvrtletí zvýšil počet obyvatel o 709. Příčinou bylo pouze stěhování. Podle předběžných výsledků žilo v kraji k 31. březnu 1,192.698 lidí. V tiskové zprávě to dnes uvedl Karel Adam z Krajské správy Českého s...

Důchod na jihu Moravy je čtvrtý nejnižší v zemi. Nejméně mají ženy na Znojemsku

Důchodcům se sice v posledních letech zvyšují penze, jenže ti z jižní Moravy dlouhodobě zaostávají za celostátním průměrem. Jihomoravané mají dokonce čtvrté nejnižší důchody v České republice.

Kriminalita mládeže vzrostla na jihu Moravy o 40 procent, nejvíce je krádeží

3.March » iRegiony Impuls
Loni na jižní Moravě rapidně vzrostla kriminalita mladistvých. Oproti roku 2018 o více než čtyřicet procent. Policisté řešili krádeže, gangy i prostituci.

Anna, Jakub, ale i Naomi nebo Darius. Jména v kraji jsou častěji tradiční

27.January » Blanenský deník
Malvína nebo Darius. Někteří jihomoravští rodiče loni neváhali dát svým potomkům exotická jména. Většina však zvolila tradiční vzory.

V roce 2070 bude žít na jižní Moravě až 140 tisíc cizinců, tvrdí statistici

17.December » iRegiony Impuls
V roce 2070 bude žít na jižní Moravě mnohem více lidí přistěhovaných ze zahraničí než dnes, říkají statistici. Podle odhadů přibude v kraji až 140 tisíc cizinců. Naopak původních obyvatel o zhruba stejný počet ubude.

V roce 2070 bude žít na jižní Moravě až 140 tisíc cizinců, tvrdí statistici

17.December » iDNES.cz
V roce 2070 bude žít na jižní Moravě mnohem více lidí přistěhovaných ze zahraničí než dnes, říkají statistici. Podle odhadů přibude v kraji až 140 tisíc cizinců. Naopak původních obyvatel o zhruba stejný počet ubude. Další články k tématu: Platy d...

Nejoblíbenější jména? Anna a Jakub. Jen procento rodičů se rozhodne až po porodu

10.November » Blanenský deník
Jižní Morava - Aničko, Kubíku! Kdo na své dítě na ulici zavolá jedním z těchto jmen, k tomu možná kromě jeho ratolesti přiběhne i několik cizích. Anna a Jakub jsou podle nejnovějších údajů Českého statistického úřadu nejoblíbenější jména novorozen...

Za obchod s lidmi v Británii potrestal soud pět lidí, hlavu gangu 18 lety vězení

6.November » Aktuálně.cz
Krajský soud v Ústí potrestal ve středu pět lidí za obchod s lidmi. Z Mostecka organizovali jejich odchod do Británie, kde jim pak sebrali doklady.

Jediná čtyřčata. Vícečetných porodů na jižní Moravě ubývá, nejméně na Hodonínsku

1.November » Blanenský deník
Jižní Morava – Matky na jižní Moravě rodí v posledních letech stále méně dvojčat a trojčat. Oproti období před deseti lety vícečetných porodů ubylo téměř na polovinu. Nejméně se tento trend v posledních třech letech projevil na Hodonínsku.

Další RESTART skupiny MOTORBAND? Odešel zpěvák a kytarista!

31.October » REGIOLIST MUSIC
Tomu, kdo sleduje českou rockovou scénu, nemohly v posledních době uniknout změny v kapele Motorband. Dynamický vzestup kapely mezi české hudební velikány v sestavě ostřílených veteránů – Luděk Struhař, Libor Matejčík, Karel Adam, Stanislav Pliska...

Tato informační stránka o Karel Adam zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Adam" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes