Mohamed Al

Vztahuje se k

Vdali ji v 15, ubodala muže kvůli znásilňování. Verdikt: Trest smrti

11.května » Blesk.cz
Súdánská (19) dívka dostala trest smrti za ubodání manžela, který se ji opakovaně snažil znásilnit. Ke sňatku byla v 15 letech donucena. Detaily případu Noury obletěly v Súdánu sociální sítě a Whatsapp a odtud se dostaly do světa.

Vdali ji v patnácti, pak ubodala manžela kvůli znásilňování. Verdikt: Trest smrti

11.května » Blesk.cz
Súdánská (19) dívka dostala trest smrti za ubodání manžela, který se ji opakovaně snažil znásilnit. Ke sňatku byla v 15 letech donucena. Detaily případu Noury obletěly v Súdánu sociální sítě a Whatsapp a odtud se dostaly do světa.

Přespal zde Hemingway, Coco Chanel i princezna Diana. Pařížský hotel Ritz rozprodává tisíce předmětů

11.února » Bleskově.cz
Vyvolávací cena předmětů se pohybuje od sta do pěti tisíc eur a jsou mezi nimi například sochy, vany i brány hotelu.

Lidé s depresí říkají to samé. Podle slovní zásoby se dá odhalit psychická nemoc

7.února » RadioWave
Lidé trpící depresemi mají podobný slovník. Kromě očekávatelných slov referujících o negativních emocích je to například vyšší množství variant zájmena já.

Rasističtí Češi! Arabská TV přijela do Česka a vyslechla muslimské „lékaře, inženýry a počítačové experty“

14.listopadu » ParlamentniListy.cz
„Nezávislá“ arabská zpravodajská televize Al-Džazíra přináší tklivou reportáž o údajně trudném životě muslimů v České republice, kteří jsou prý setrvalým terčem nenávisti ze strany domácího obyvatelstva.

Princezna Diana sama trpěla a rozuměla lidem v zoufalé životní situaci

31.srpna » Revue iDNES.cz
Ani 20 let po smrti nepřestává princezna Diana fascinovat. Na jedné straně ikona soucitu, laskavosti a půvabu, na druhé žena s psychickými problémy. Protože byla Diana sama nešťastná, instinktivně rozuměla lidem v zoufalé životní situaci. A snažil...

Dnes uplynulo 20 let od osudné pařížské nehody princezny Diany (†36): Jízda smrti trvala 3 minuty!

31.srpna » Aha!
Mercedes, který kvůli bídnému technickému stavu neměl na silnici co dělat a za jeho volantem seděl šofér s 1,75 promile pod kůží, snažící se zběsilou jízdou setřást pronásledující fotografy. To byla fatální kombinace, která zapříčinila nehodu, při...

Nepřítelem Západu není Rusko, ale radikální islám. Zaznělo z Francie

Francouzský spisovatel a publicista Alexandre del Valle tvrdí, že označovat Rusko za hlavního nepřítele Západu, a naopak některé muslimské země považovat za spojence, je závažnou geopolitickou chybou.

Knižní novinka: Islámský stát, cesta k moci

22.června » ParlamentniListy.cz
Jaké jsou kořeny Islámského státu nebo jeho strategie? Proč nebezpečí Islámského státu nemizí? Může se vzestup podobných skupin opakovat? Odpovědi na tyto a další mnohé otázky lze nalézt v knize Fawaze A. Gergese Islámský stát, cesta k moci, ktero...

Byly zjištěny nové podrobnosti o smrti princezny Diany

„Mercedes, ve které zemřela velšská princezna Diana, byl před smrtelnou havárií účastníkem i jiných dopravních nehod a poté byl opraven,“ uvádí se ve filmu Smrt Diany: neuvěřitelné rouhání vysílaném na francouzské televizní stanici M6.

Karel Wágner: Sečteno a podtrženo - v Sýrii opět zabíjel sarin

Přes všechna ohýbání faktů v masmédiích se některé aspekty „vraždě­ní miminek“ v syrském Chán Šajchúnu nedají zamlčet.

Tisíce sardinek v rybářských sítích

Fotograf Ahmed Mohamed Al Toqi strávil několik dnů s rybáři v jižním Ománu. S pomocí fotoaparátu, včetně využití helikoptérového drona, zachytil jejich práci při obřím zátahu na sardinky.
Martin Dempsey - Generál

Tato informační stránka o Mohamed Al zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mohamed Al" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes