15
new stories - click to show

Reza Ali

Related to

Muslimové budou brzy slavit významný svátek. Ruhání vyzval k dodržování rozestupů

25.July » EuroZprávy.cz
Íránský prezident Hasan Rúhání dnes vyzval obyvatele, aby se i během nadcházejících muslimských svátků řídili hygienickými zásadami a dodržovali společenský odstup. Jak poznamenala agentura Reuters, prezident své varování zveřejnil ve chvíli, kdy ír…

Íránský vojenský činitel: Naše jižní pobřeží chrání podzemní raketová města. Nepřítel neví, kde přesně jsou

6.July » AC24.cz
Íránské pobřeží podél Perského a Ománského zálivu je chráněno obranným systémem, který tvoří podzemní a námořní raketové komplexy. Informoval o tom Ali Reza Tangsiri, velitel námořních sil Íránských revolučních gard. (Foto: Wikimedia)

Íránský vojenský činitel: Naše jižní pobřeží chrání podzemní raketová města. Nepřítel neví, kde přesně jsou

Íránské pobřeží podél Perského a Ománského zálivu je chráněno obranným systémem, který tvoří podzemní a námořní raketové komplexy. Informoval o tom Ali Reza Tangsiri, velitel námořních sil Íránských revolučních gard.

Lékařskou pomoc od vás nechceme, vždyť jste koronavirus vyrobili

23.March » Seznam Zprávy
Jednou z nejvíce postižených zemí světa se v koronavirové pandemii stal Írán. Islámská republika, jejíž ekonomika dlouhodobě bojuje s vlivem amerických sankcí, dostala nyní další drtivý úder. Režim ajatolláhů hledá viníka jako vždy v zahraničí - COV…

Tato informační stránka o Reza Ali zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Reza Ali" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes