15
new stories - click to show

Jan Vávra

Related to

Amatérka Lucie Borhyová? Ostuda, odcházím. Proč Eva Jurinová opustila Novu

17.January » eXtra.cz
Lucie Borhyová (42) je bezkonkurenčně nejpopulárnější českou moderátorkou, právě ona ale také nevědomky stála za tím, že televize Nova před 21 lety přišla o největší profesionálku té doby, nedávno zesnulou Evu Jurinovou (†67). Proč nechtěla být s ...

Jan Vávra: Víra ve zdravý rozum na scéně

15.January » Český rozhlas Plus
Podle frekvence spojení „zdravý rozum“ stává se víra v racionální rozhodování populace jedním z nejoblíbenějších politických témat. Každý politik ji spojuje s jinými cíli.

Jan Vávra: Kdo zpochybňuje důvěru?

12.January » Český rozhlas Plus
Nedávno vyšlo najevo, že ministryně spravedlnosti Marie Benešová kritizuje úniky z vyšetřování, které provázejí případ soudce Vrchního soudu v Praze Zdeňka Sováka.

Vrtulník záchranářů doletí ze základny u Budějovic do Tábora za 15 minut

8.January » iRegiony Impuls
Na moderní základnu na českobudějovickém letišti se vrátila letecká záchranná služba. Předtím sídlila čtyři roky v Bechyni, protože armádní stroj nesplňoval požadavky pro areál vybudovaný v roce 2015. Nový vrtulník dokáže letět rychlostí až 259 km/h.

Letecká záchranka se vrátila do Plané. Vrtulník poprvé vzlétl dnes po deváté hodině

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Po čtyřech letech se od 1. ledna Letecká záchranná služba jihočeského kraje vrací na obnovenou základnu Kryštof 13 v Plané u Českých Budějovic. Novým provozovatelem se na následujících osm let stala firma DSA. Záchranáři službu ...

Jan Vávra: Věrohodnost a obratnost politiků

23.December » Český rozhlas Plus
Politici nejsou vzorem lidí s pevnými a neměnnými názory, ani mistři v držení slova. Na tom nic nemění skutečnost, že se tak snaží vypadat.

Jan Vávra: Hrajeme vám na přání…

13.December » Český rozhlas Plus
Tradičněji zaměření komentátoři většinou požadují, aby každý politik, který usiluje o nějakou významnou funkci, přinesl nějakou silnou vizi.

Tradiční politické strany a pevné kořeny ideologie

2.December » Český rozhlas
Tak dlouho volali komentátoři a aktivisté Milionu chvilek pro demokracii po sjednocení opozice, až k určitému spojování došlo. Nevznikl ovšem jeden subjekt.

Jan Vávra: Pevné kořeny ideologie

1.December » ČRo
Tak dlouho volali komentátoři a aktivisté Milionu chvilek po sjednocení opozice, až k určitému spojování došlo. Nevznikl ovšem jeden subjekt.

Tato informační stránka o Jan Vávra zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Vávra" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes