Eugenia Amos

Vztahuje se k

Kupte si novou Lancii Deltu HF Integrale

6.září » Novinky.cz
Pokud milujete starou závodní Lancii Deltu HF Integrale, která vyhrávala jednu rallye za druhou, můžete si ji koupit. A úplně novou. Začala se zase vyrábět.

Italové oživují slavnou Deltu Integrale. Vznikne jen 15 kusů, pořádně drahých

5.září » Autofun.cz
Lancia Delta HF Integrale bezpochyby patří mezi nejslavnější vozy dnes už prakticky mrtvé italské automobilky. A díky úspěšnému působení v rallye možná i mezi nejslavnější auta vůbec. Jistá italská firma chce právě tuhle legendu oživit.

Lancia Delta HF Integrale se vrátí. S jedním párem dveří

2.června » AUTO.cz
Už je to šestadvacet let, co Lancia vyhrála naposledy rallye započítanou do mistrovství světa. Delta HF Integrale se ale vrátí. Má to sice háček, ale vlastně jen malý...

Legendární Lancia Delta Integrale se vrátí!

31.května » AutoRevue.cz
Legenda se vrátí! Společnosti Automobili Amos připravuje ručně vyráběný automobil založený na slavné Lancii Delta Integrale.

Legendární Lancia Delta Integrale se vrátí! Vyrobí se ale pouze jeden kus

31.května » AutoRevue.cz
Legenda se vrátí! Společnosti Automobili Amos připravuje ručně vyráběný automobil založený na slavné Lancii Delta Integrale.

Vozy Peugeot 3008DKR Maxi získaly první tři místa

10.ledna » Autoweb.cz
https://www.autoweb.cz/wp-content/uploads/2018/01/titulka-vozy-peugeot-3008dkr-maxi-ziskaly-prvni-tri-mista-640x360.jpg V etapě plné obdivuhodných dun PEUGEOT Total zaznamenal opět úspěšný den, a to i přestože byl poznamenán pro celý tým závažnou ...

4. ETAPA SAN JUAN DE MARCONA – SAN JUAN DE MARCONA (úterý): Peugeoty 3008DKR Maxi získaly první tři místa

10.ledna » Auto Periskop
V úterní etapě plné obdivuhodných dun PEUGEOT Total zaznamenal opět úspěšný den, a to i přestože byl poznamenán pro celý tým závažnou ztrátou. Posádky Loeb/Elena, Sainz/Cruz a Peterhansel/Cottret – se sice postaraly o získání prvních tří míst jak ...

Ferrari vyrábělo F40 jen v červené, sběratel dal jedné zelený lak. Je působivý

26.listopadu » Autoforum.cz
Jedno z nejikoničtějších Ferrari máme spojené s červeným lakem, v jiném ani nebylo k mání. Eugeonio Amos ale zatoužil po zeleném a teď ho má. (Petr Prokopec)
Martin Prokop - Šéfredaktor a tvůrce webu techboard.cz
Aleš Loprais - Český jezdec v dálkových motoristických soutěžích
Michal Horáček - Textař

Tato informační stránka o Eugenia Amos zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eugenia Amos" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes