Kateřina Antošová

Vztahuje se k

Hvězdy paracyklistiky už podeváté závodily na Strahově

1.října » Aktuálně.cz
Pražský Strahov hostil v pořadí již devátý ročník Evropského poháru v paracyklistice. Startovní listina byla plná zvučných jmen nejen závodníků z Evropy, ale do pražské metropole zamířilo i několik cyklistů z mimoevropských zemí.

Pořídit si malou cukrárnu odradí i ty nejotrlejší, říkají podnikatelé

15.srpna » iDNES.cz
Dvacet stanovisek a ohlášení před zahájením činnosti a až třicet kontrol v rámci běžného provozu. Na to se musí připravit podnikatel, který se rozhodne otevřít malou cukrárnu. Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR zmapovala byrokrac...

Čeští handbikeři zazářili v belgickém Ostende

4.května » Aktuálně.cz
Úvodní den Světového poháru v cyklistice handicapovaných v Ostende přinesl českým barvám hned dva cenné kovy a řadu významných umístění.

Handbiker Patrik Jahoda chtěl medaili pro mamku k narozeninám. Nepovedlo se, ale smutnit nemusel

23.května » Aktuálně.cz
Na druhém kole Světového poháru handicapovaných cyklistů skončil nejlépe z Čechů Ivo Koblasa, když v kategorii C2 dojel stříbrný.

Sportu se bývalá běžkyně Antošová vzdát nechtěla. Ročně najede osm tisíc kilometrů na handbiku

22.října » iROZHLAS
Těžkým úrazem život končit nemusí, vlastně může začít nový. Kateřina Antošová dřív běhávala maratony, teď Českou republiku reprezentuje jako cyklistka na hadbiku. Na zářijové paralympiádě v Riu de Janeiru vybojovala dokonce deváté místo.

Koulař Kisý a cyklista Koblasa skončili na paralympiádě pátí

14.září » ČT24
Rio de Janeiro - Čeští reprezentanti na paralympijských hrách v Riu de Janeiru zařídili dvě pátá místa, o která se zasloužili koulař Aleš Kisý a cyklista Ivo Koblasa v časovce jednotlivců kategorie C2. Medailové naděje českého týmu nenaplnili cykl...

Na Olympijském parku Rio-Lipno uvidíte volejbal, paralympijské disciplíny nebo FrymburkFest

10.srpna » sportovnilisty.cz
Program v Olympijském parku Rio-Lipno je každý nabitý jak událostmi sportovními, tak i kulturou. Přijďte, vstup je zdarma! Druhou srpnovou středu 10. srpna 2016 na návštěvníky čeká volejbal, triatlon a stolní tenis ... VOLEJBAL : Trénink s repreze...

Tato informační stránka o Kateřina Antošová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Antošová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes