Marcela Antošová

Vztahuje se k

Děti v registrovaném partnerství: děti druhé kategorie

23.listopadu » Vitalia.cz
[5 minut čtení] Podle aktuálních odhadů žije zhruba patnáct set dětí v soužití dospělých v registrovaném partnerství. Děti jsou v tomto modelu bez vlastního přičinění. Cesty, jak se v daném registrovaném vztahu ocitly, bývají dosti klikaté. Výsled...

Jablkový závin z bramborového těsta z Vídně

5.července » ČRo Brno
Napadlo by vás na výrobu závinu použít brambory? Pokud ne, určitě vyzkoušejte dnešní recept od Marcely Antošové. Poslouží i v případě, že zbylo příliš mnoho brambor od oběda.

Srbská rýže od paní Cecilky

28.června » ČRo Brno
Recept pochází z historicky první vydané kuchařky Apetýtu z roku 1996. V horkých letních měsících určitě recept na tohle lehké jídlo jistě oceníte.

Objevil podzemní Brno. Desetitisíce kostí i malý zlatý poklad.

8.března » ČRo Brno
Aleš Svoboda chtěl stavět úžasné domy. Jeho cesta ale vedla pod zem, kde nadlouho zůstal. Díky němu se veřejnost dozvěděla o úžasném podzemním světě pod Brnem.

Křenová omáčka

3.února » ČRo Brno
Marcela Antošová má recept od své maminky, která omáčku pravidelně vařívala tatínkovi. Křenovou omáčku prý miloval Karel Čapek, na rozdíl od Marcely Antošové, která si ji z domova pamatuje s uzeným, ji on měl rád s kouskem vařeného hovězího.

Mikrovlnné mýty: znáte pravdu o mikrovlnkách?

1.února » ČRo Brno
Užitečný pomocník nebo nebezpečný přístroj ničící vitamíny? I když mikrovlnné trouby jsou součástí domácností přes sedmdesát let, stále okolo nich panují mýty a pověry.

Autor Aristokratky: Přece se nebudu válet v písku jako nějaká blbá velryba

9.listopadu » ČRo Brno
Plachý kastelán z Milotic píše knihy, u kterých se čtenáři smějí nahlas. A také čte Boženu Němcovou, chová husy, slepice a pávy a vůbec se nepovažuje za spisovatele.

Bylinková poradna: jak na prasklé koutky, stařecké skvrny, bradavice i modřiny

26.října » ČRo Brno
Otec Pleskač prozradil, jak se léčí, když je nemocný, poradil, jak zpracovávat šípky i kořeny bylin. A odpovídal i na otázky posluchačů.

Tajemství zeleného koření: co jste nevěděli o petrželi aneb když jídlo léčí

24.srpna » ČRo Brno
Jsou lepší čerstvé bylinky nebo ty sušené? A jak je doma nejlépe pěstovat a sušit? A jaké má zelené koření účinky? Na to se ptala Marcela Antošová spolu s posluchači v poradně Apetýtu.

Domácí kosmetika: jak vyrobit pleťový krém, balzám na rty nebo deodorant

16.srpna » ČRo Brno
Vyrobit si vlastní krém, deodorant nebo třeba balzám na rty? Jak v poradně Apetýtu vysvětlila odbornice, není to žádná věda. Domácí kosmetika je šetrná, neobsahuje žádné škodlivé chemikálie a voní přesně tak, jak chcete vy.

Alexandra Potter: Když můžu román napsat já, svede to každý

18.července » ČRo Brno
První kniha jí vyšla přes šestnácti lety a od té doby jich vydala jedenáct. Romány Alexandry Potter hltají čtenáři, ale hlavně čtenářky, po celém světě. V Rendez-vous s Marcelou Antošovou prozradila spisovatelka i něco ze svého pečlivě střeženého ...

Horáček pro Segrada napsal píseň valašsky. Jen jí nikdo nerozumí

13.dubna » ČRo Brno
Zpěvák, textař, číšník, malíř, kuchař a také grafik. Tohle všechno v jedné osobě je František Segrado, který byl hostem Apetýtu na začátku dubna.

Tato informační stránka o Marcela Antošová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcela Antošová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes