Matthew Avery

Vztahuje se k

Skandální podezření: Podvádějí automobilky při crashtestech?

19.října » AutoTN.cz
Automobilky podváděly při měření emisí, rozhodně nebyly přesné při udávání údajů o spotřebě a teď to vypadá, že mohly podvádět i při nárazových zkouškách! Experti totiž v některých vozech objevili podezřelé části, které mohly být do aut montovány ...

Podívejte se, co Britové našli v autech určených pro crash testy Euro NCAP

14.října » Autoforum.cz
Že se moderní auta dělají primárně na míru rozličných testů a nikoli potřeb zákazníků, není nic nového. Svým způsobem tak nepřekvapí objevení nesrovnalostí u aut určených pro crash testy, reakce samotného NCAPu ale zaskočí. (Petr Prokopec)

Podvádějí výrobci při crash testech? Laboratoř objevila podezřelé součástky

14.října » Automix.cz
Každé auto musí projít crash testem, aby se prověřila jeho bezpečnost. V laboratořích, kde nezávislé zkoušky probíhají, se objevily díly, které byly fixem označené slovy „pouze pro Euro NCAP“.

Automobilky možná podvádějí při nárazových testech

11.října » Novinky.cz
Tak jako automobilky podváděly při testech spotřeby, může se ukázat, že podváděly i při testech bezpečnosti. Společnost Euro NCAP, která provádí crash testy, totiž objevila podezřele označené díly.

Automobilky možná podvádí při nárazových testech

11.října » Novinky.cz
Tak, jako automobilky podváděly při testech spotřeby, může se ukázat, že podváděly i při testech bezpečnosti. Společnost Euro NCAP, která provádí cash testy, totiž objevila podezřele označené díly.

Podívejte se, co objevili Britové v autech určených pro crash testy Euro NCAP

11.října » Autoforum.cz
Že se moderní auta dělají primárně na míru rozličných testů a nikoli potřeb zákazníků, není nic nového. Svým způsobem tak nepřekvapí objevení nesrovnalostí u aut určených pro crash testy, reakce samotného NCAPu ale zaskočí. (Petr Prokopec)

Podívejte se, co Britové objevili v autech určených pro crash testy Euro NCAP

10.října » Autoforum.cz
Že se moderní auta dělají primárně na míru rozličných testů a nikoli potřeb zákazníků, není nic nového. Svým způsobem tak nepřekvapí objevení nesrovnalostí u aut určených pro crash testy, reakce samotného NCAPu ale ano. (Petr Prokopec)

Podvádí automobilky při nárazových testech? Euro NCAP řeší podezřele označené díly

10.října » AUTO.cz
Některé automobilky se dostávají pod drobnohled společnosti Euro NCAP. Té se nezdá, že jsou vybrané díly testovaných prototypů označené nápisem „jen pro crash testy“.

Umí autopilot zabránit srážce? Ne! Tento test ukazuje proč

14.června » AutoTN.cz
Přední expert na bezpečnost vozidel Matthew Avery z Thatcham Research demonstruje, co se může stát, když se řidič přesvědčí, že současný silniční vůz je schopen řídit autonomně. Poloautonomní auta zatím nejsou schopna stoprocentně zabránit srážce....

Proč Tesly bourají se zapnutým Autopilotem? Video dá odpověď

14.června » AUTO.cz
Britové pomocí názorné zkoušky předvádějí, v čem vězí velký problém poloautonomních aut. Jde o pozornost řidiče.

V Británii slaví výročí. Za 20 let zachránily crash testy tisíce životů

2.února » AutoRevue.cz
Společnost Euro NCAP provádí bezpečnostní testy automobilů již 20 let. Za tu dobu se riziko úmrtí a zranění za volantem snížilo o úžasných 63 procent.

Tato informační stránka o Matthew Avery zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matthew Avery" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes