15
new stories - click to show

Petr Prokopec

Related to

V ČR se začala prodávat překvapivá novinka s dieselem V6, z jejích cen až trochu mrazí

12:24 » Autoforum.cz
Když si uvědomíme, co se nyní děje v Evropě, dalo by se tu čekat mezi novými auty leccos, jen ne velký pick-up s objemným dieselem pod kapotou. Jenže dorazil, je ovšem velmi drahý. (Petr Prokopec)

Situace Fiatu je stále horší, nefunguje pro něj už ani domácí trh, klíčový model je propadák

22:25 » Autoforum.cz
Kdysi neochvějný vládce evropských prodejů už má skutečně málo na co se spolehnout. Minulostí je nehynoucí přízeň Italů i automatický zájem o nové modely (Petr Prokopec)

Větší motory bez turba jsou na pokraji vyhynutí, končí s nimi další velká automobilka

21:20 » Autoforum.cz
Pro některá auta se takové motory stále hodí více než jakékoli jiné, není jim ale přáno přežit pod tlakem diktátu vyžadujícím stále nižší papírovou spotřebu. I Hyundai a jeho Genesis se k nim tak obrací zády. (Petr Prokopec)

Nová nejlepší Tesla je nakonec pomalejší, méně revoluční a dražší, než měla být

18:04 » Autoforum.cz
Tesla už proslula tím, že slibuje víc než nakonec reálně dodá a tento případ není výjimkou. Není to tak, že by výsledkem bylo nezajímavé auto, stoprocentně ale neplatí nic z toho, co Elon Musk sliboval. (Petr Prokopec)

Dodnes nejrychlejší auto světa bez turba odhalilo své vychytávky, jsou to fascinující věci

16:59 » Autoforum.cz
Asi není nikdo, kdo by o tomto autě aspoň jednou neslyšel, i když ale ohromuje už svými základními parametry, teprve jeho zákoutí ukáží, jak propracovaný kus techniky to je. (Petr Prokopec)

Čtyřikrát přeplňovaný superdiesel nakonec nezemřel, sítem EU ho procpal někdo jiný

11.June » Autoforum.cz
Oficiálně za ním zavřela voda a už déle než rok není v prodeji, teď se do něj ale triumfálně vrací oklikou. Jeden z nejlepších dieselů historie se dá znovu koupit v Alpinách. (Petr Prokopec)

VW odhalil nový nejpraktičtější model, vedle vychytávek interiéru bledne i katalog Škody

11.June » Autoforum.cz
VW v poslední době hraje na strunu praktičnosti stále více a toto je jeho nový vrchol na tomto poli. Má také speciální stolek, jenž může sloužit cestujícím ve všech třech řadách. (Petr Prokopec)

Výrobce nového nejlíp zrychlujícího auta málem zkrachoval kvůli nehodě Richarda Hammonda

11.June » Autoforum.cz
Havárie, při níž slavný moderátor málem zahynul, mohla mít fatální následky i pro výrobce auta, v němž se vše přihodilo. Nakonec ale způsobila pravý opak, prozradil i s dalšími pikantnostmi sám Mate Rimac. (Petr Prokopec)

Čínská napodobenina SUV Porsche je velký prodejní hit, při jejích cenách není divu

10.June » Autoforum.cz
Auta z Číny dávno nemusí být nezajímavá, toto je ale zajímavé snad až moc. Není totiž zrovna originální, zákazníky to ovšem při jeho cenách zjevně netrápí. (Petr Prokopec)

Nadšenci srovnali ojetý supersedan za 430 tisíc s novým za 2,4 milionu, rozdíl není takový

10.June » Autoforum.cz
Je to krystalický důkaz toho, že ojeté auto může být zajímavou koupí v jakékoli třídě. Jistě, není nové, ale pokrok během jedné generace není tak velký, aby ospravedlnil dvoumilionový rozdíl v ceně. (Petr Prokopec)

Nechvalně proslulý Trabant se vrátil, nová generace ale dobu paradoxně předstihla

10.June » Autoforum.cz
Je symbol nekonkurenceschopnosti socialistického bloku, když po dekády zůstával věrný původní, extrémně zastaralé konstrukci. O to překvapivější je, že nástupce Trabantu až příliš brzy přišel s pohonem, který je relevantní až dnes. (Petr Prokopec)

Bývalí zaměstnanci Volkswagenu musí firmě zaplatit zpět 7,3 miliardy Kč

10.June » Autoforum.cz
Volkswagen se snaží získat peníze, jak se dá, tak proč si něco nevzít od svých dřívějších zaměstnanců, když to situace dovoluje? Většinu z těchto peněz navíc nebudou muset zaplatit přímo oni. (Petr Prokopec)
Kutcher Ashton - Americký herec
James Cameron - Kanadský režisér

Tato informační stránka o Petr Prokopec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Prokopec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes