15
new stories - click to show

Jaroslav Bárta

Related to

Kácení lip kvůli silnici? Ve Velkých Opatovicích sepsali už druhou petici

2.September » Blanenský deník
Bezmála devět set lidí. Tolik se zatím podepsalo pod petici proti plánovanému vykácení několika desítek stoletých lip mezi Velkými Opatovicemi a letovickou částí Chlum. Staré stromy mají ustoupit rozsáhlé úpravě silnice II/372. Nyní se objevila dr...

Děsí se opakovaných povodní. Ve Velké Roudce začali boj, chtějí suchý poldr

Blesková povodeň vypláchla před měsícem Velkou Roudku, místní část Velkých Opatovic na Blanensku. Po prvním přívalovém dešti počítaly některé tamní domácnosti škody ve statisících. Za dva týdny se situace v menším opakovala znovu.

Kvůli úpravě silnice vykácí stoleté lípy. Na jejich zachování podepisují petici

Proti plánovanému vykácení osmačtyřiceti stoletých lip u Velkých Opatovic protestují někteří místní. Dokonce sepsali petici. Stromy lemují silnici mezi místní částí Letovic Chlumem a místní částí Velkých Opatovic Svárovem.

Ulicí valilo skoro po kolena vody. Strachem z bouřky lidé z Velké Roudky nespí

/VIDEO/ S obavami se dívají na nebe a meteoradar obyvatelé Velké Roudky na Blanensku. Obcí, která patří pod město Velké Opatovice, se během dvou týdnů prohnala v pondělí brzy ráno už druhá blesková povodeň.

Místo silnice řeka: takhle povodňová vlna poničila Velkou Roudku na Blanensku

Z těch záběrů mrazí. Ulicí se žene kalný proud vody. Bahno a větve. Z hnědé záplavy vykukují odstavená auta. Smete je to nebo vydrží? Místní částí Velkých Opatovic na Blanensku Velkou Roudkou se v sobotu v podvečer po bouřce prohnala blesková povo...

Jak byl ve fotografii reflektován rok 1989? Prohlédněte si výstavu ve Veletržním paláci

Jak byl ve fotografii reflektován rok 1989? Výstava 1989 vznikla u příležitosti 30. výročí Sametové revoluce a v rámci projektu Havel na Hrad!

TZ: Iren Stehli

8.October » Artalk.cz
Iren Stehli / Libuna, 1975 – 2009 / kurátor: Jaroslav Bárta / Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou / 14. 10. – 17. 11. 2019 Městská galerie Panský dvůr připravila na podzim výstavu černobílých fotografií autorky Iren Stehli s názvem Li...

Cesta svobody - Plzeň

2.October » Informuji.cz
Plzeň si 17. listopadu 2019 připomene 30. výročí od událostí listopadu... | Plzeň - (2019-11-17 00:00:00 - 2019-11-17 00:00:00)

Noční nehoda motorkáře na Vejprnické! Zasahovat musely složky IZS - FOTKY

28.August » QAP.cz
K havárii motorkáře došlo v noci na středu na Vejprnické v Plzni. K nehodě u viaduktu museli vyjíždět záchranáři i hasiči. Muž skončil v nemocnici.

Giant Liga se vrací po prázdninové pauze! V areálu Rapid se pojede dvanáctý díl

28.August » QAP.cz
V pořadí již dvanáctým dílem bude opět po pauze pokračovat cyklistický seriál Giant Liga v Plzni. Do areálu plzeňského Rapidu se opět chystá řada závodníků.

Plzeň si připomene 30.výročí listopadu 1989

28.August » prvnizpravy.cz
Plzeň si 17.listopadu 2019 připomene 30.výročí od událostí listopadu 1989 velkým projektem Cesta svobody s celodenním programem.

Plzeň oslaví 17. listopad velkolepě! Město ovládne celodenní program Cesta svobody

27.August » QAP.cz
V letošním roce si připomínáme výročí 30 let od listopadových událostí 1989. Plzeň mimořádné výročí oslaví celodenním programem, který ovládne centrum města.

Tato informační stránka o Jaroslav Bárta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Bárta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes