Vladimír Beckert

Related to

Výrobce hraček zasáhl kromě viru i požár, zklamala ho banka i pojišťovna

7.August » iRegiony Impuls
Kdo z podnikatelů to neměl během prvního vrcholu koronavirové epidemie těžké. Manželé Beckertovi, kteří už 27 let v Lipníku nad Bečvou šijí textilní hračky, však museli bojovat dvojnásob. Podnikání jim kromě covidu-19 málem zlikvidoval i požár.

Vyhořelá šicí dílna z Lipníku nad Bečvou pokračuje ve výrobě roušek v náhradních prostorách

3.April » ČRo Olomouc
Žížala Julie, František z Kouzelné školky nebo medvídek Kuky. Zaměstnanci šicí dílny z Lipníku nad Bečvou na Přerovsku přerušili před dvěma týdny kvůli koronavirové krizi výrobu těchto plyšových hraček a místo nich šijí látkové roušky. Nezastavil ...

Zámecký areál v Kamenici nad Lipou hostí festival Hračkobraní

11.July » Týden.cz
Výrobu dřevěných šperků a hraček, šití ozdob z plsti nebo dekorování keramiky si od středy mohou užívat především dětští návštěvníci festivalu hraček z přírodních materiálů Hračkobraní.

Kamenické Hračkobraní oslavuje české hračky

10.July » ČeskéNoviny.cz
Kamenice nad Lipou (Pelhřimovsko) - Výrobu dřevěných šperků a hraček, šití ozdob z plsti nebo dekorování keramiky si od dneška mohou užívat především dětští návštěvníci festivalu...

Tato informační stránka o Vladimír Beckert zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Beckert" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes