15
new stories - click to show

Matej Benko

Related to

Ondřej Ruml & Matej Benko Quintet

12.July » Informuji.cz
Ondřej Ruml je všestranný zpěvák a hudebník, který spolupracuje s... | Praha 5 - (2021-08-08 21:00:00 - 2021-08-08 00:00:00)

ŽIVĚ: České doteky hudby – Ondřej Ruml zpívá Ježkovy písně Osvobozeného divadla

18.December » MZV České republiky
Legendární písně z her prvorepublikového Osvobozeného divadla v podání skvělého a talentovaného Ondřeje Rumla s prvotřídními jazzovými kouzelníky z Matej Benko Quintetu a Jihočeskou filharmonií. Písně a texty dvojice V+W s nesmrtelnou hudbou geniá...

Jazz On5 #Online: Ondřej Ruml & Matej Benko Quintet

11.November » Informuji.cz
Ondřej Ruml je všestranný zpěvák a hudebník, který spolupracuje s... | Praha 5 - (2020-11-24 20:00:00 - 2020-11-24 00:00:00)

Jdeme na Ježka

10.November » ČRo
Nová deska, na které se sešel zpěvák Ondřej Ruml s Jihočeskou filharmonií a Matej Benko Quintetem. Poslechněte si recenzi Milana Bátora.

Rumlův pohled na Ježka přes symfonickou lupu

31.October » ČRo
Když vyšlo album Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha (2014), šlo jednoznačně o událost. Jak ale dopadla XXXL verze repertoáru na albu Jdeme na Ježka?

Zpěvák Ondřej Ruml: Nevím, kam mě to nakonec zavane

29.October » Novinky.cz
Písničky Ježka, Voskovce a Wericha v provedení zpěváka Ondřeje Rumla, Jihočeské filharmonie a Matej Benko Quintetu v Divadle Oskara Nedbala v Táboře letos 21. února. To je obsah koncertního alba Jdeme na Ježka, na němž Ruml takříkajíc povýšil svou...

Nechci být jen laskavý a pohodový, láká mě temnota, říká Ondřej Ruml

28.October » iDNES.cz
Zpěvák Ondřej Ruml vydal živý záznam Jdeme na Ježka, v němž zpívá skladby z repertoáru Osvobozeného divadla. Tedy hity jako Klobouk ve křoví či Život je jen náhoda. O nich i o lásce k tomuto divadlu se svěřuje v rozhovoru.

Ruml vydal záznam koncertu s písněmi Ježka, Voskovce a Wericha

6.October » Seznam Zprávy
Ondřej Ruml vydal záznam koncertu s písněmi Jaroslava Ježka, Jiřího Voskovce a Jana Wericha, na kterém ho doprovázejí Jihočeská filharmonie pod vedením Jana Kučery a Matej Benko Quintet.

Ondřej Ruml oslavuje koncertním albem písně Jaroslava Ježka

6.October » musicserver.cz
Ondřej Ruml vydal v roce 2014 studiové album se všeříkajícím názvem "Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha". Nyní písně těchto velikánů vydává v koncertním provedení s ...

ONDŘEJ RUML oslavuje písně Ježka, Voskovce a Wericha

2.October » Rock&Pop
Zpěvák, hudebník a herec Ondřej Ruml vydal záznam koncertu s písněmi Ježka, Voskovce a Wericha, ve kterém ho doprovázejí Jihočeská filharmonie pod vedením Jana Kučery a Matej Benko Quintet. Album pojmenoval stejně jako oblíbený program, jenž mají ...

Ondřej Ruml s filharmonií vychází na albu Jdeme na Ježka

1.October » Novinky.cz
Záznam koncertu Ondřeje Rumla, kde ho doprovázejí Jihočeská filharmonie pod vedením Jana Kučery a Matej Benko Quintet, vychází pod názvem Jdeme na Ježka.
Kim Novak - Americká herečka

Tato informační stránka o Matej Benko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matej Benko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes