15
new stories - click to show

Vladimíra Bezdíčková

Related to

Guzel Jachina: Zulejka otevírá oči

9.September » ČRo 2 - Praha
Četba na pokračování z románu tatarské spisovatelky. Z překladu Jakuba Šedivého připravila Vladimíra Bezdíčková. Účinkuje Dana Černá. Režie Vlado Rusko. Natočeno r. 2023.

Osudy Rudolfa Krautschneidera

21.August » ČRo 3 Vltava
Rozhlasové vzpomínání vášnivého mořeplavce, stavitele jachet, dřevorubce a spisovatele. Připravila Vladimíra Bezdíčková. Technická spolupráce Petr Janečka.

Moře je nejbezpečnější místo na Zemi. Osudy Rudolfa Krautschneidera

21.August » ČRo
„Mým prvním velikým štěstím v životě bylo, že jsem měl dědečka, který měl na svého vnuka nekonečně času, což radím všem dědečkům. Druhým štěstím bylo, že si moje matka vzala za muže opilce, který se o mě nestaral, takže se o mě mohl starat dědeček,“…

Asne Seierstadová: Knihkupec v Kábulu. Nahlédnutí do osudů jedné afghánské rodiny

26.July » ČRo 3 Vltava
Norská válečná zpravodajka Asne Seierstadová se v roce 2001 seznámila v Afghánistánu s knihkupcem Sultánem Chánem. O jeho rodině, s níž nějaký čas žila, napsala knihu.

Lars Saabye Christensen: Výtah Oscara Wilda

20.July » ČRo 3 Vltava
Povídka norského spisovatele. Z překladu Martiny Vackové připravila Vladimíra Bezdíčková. Účinkuje Vladimír Javorský. Režie Petr Mančal. Natočeno v roce 2012.

Johan Harstad: Airbag

19.July » ČRo 3 Vltava
Povídka norského spisovatele v překladu Ivany Řezníkové. Připravila Vladimíra Bezdíčková. Účinkuje Michal Zelenka. Režie Dimitrij Dudík. Natočeno v roce 2014.

Johan Harstad: 155

18.July » ČRo 3 Vltava
Povídka norského spisovatele v překladu Ivany Řezníkové. Účinkuje Martin Myšička. Režie Dimitrij Dudík. Natočeno v roce 2012.

Bjarte Breiteig: Mlha. Rekviem

17.July » ČRo 3 Vltava
Z překladu Jitky Jinřiškové připravila Vladimíra Bezdíčková. Účinkují Lucie Pernetová a Jan Vondráček. Režie Vladimír Gromov. Natočeno v roce 2011.

Osudy Ivany Holáskové

29.June » ČRo Brno
Odvaha - slovo, které charakterizuje čtyřicet let práce kastelánky zámku v Lednici. Připravila Olga Jeřábková, která také pořad uvádí.

Neexistuje na scéně nadechnutí, aniž bychom já nebo diváci věděli proč, říká herečka Alexandra Myšková

26.June » ČRo 3 Vltava
Poslechněte si Osudy herečky Alexandry Myškové. Někdejší členka Městských divadel pražských od roku 1969 působí a žije v Norsku.

Osudy Alexandry Myškové

26.June » ČRo 3 Vltava
Herečka a pedagožka Alexandra Myšková, někdejší členka Městských divadel pražských, která od roku 1969 působí a žije v Norsku, vypráví o svém životě s divadlem.

Asne Seierstad: Knihkupec z Kábulu

Četba na pokračování z knihy norské autorky. Z překladu Daniely Zounkové připravila Vladimíra Bezdíčková. V režii Lukáše Kopeckého čte Barbora Goldmannová.

Tato informační stránka o Vladimíra Bezdíčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimíra Bezdíčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes