15
new stories - click to show

Zdeněk Hess

Related to

Epidemie Covid-19: co dělají němečtí kolegové jinak než my?

29.September » MEDICAL TRIBUNE CZ
Naše česká povaha nám nedovolí, abychom se mezi sebou účinně domluvili a společně našli řešení. Raději budeme hledat chyby, osočovat, vychloubat se pomlouvat a obviňovat. (rubrika: Komentáře a názory, autor: MUDr. Zdeněk Hess, Ph.D., zdroj: MT)

Pražský turnaj WTA přivábil hvězdy včetně Halepové. Nastoupí i Vondroušová

22.July » iDNES.cz
Pražský tenisový turnaj WTA bude mít hvězdné obsazení v čele se světovou dvojkou Simonou Halepovou. Nejlepší Češkou bude Markéta Vondroušová.

Fanoušci teskní po herci z Ulice. Celé měsíce nikdo netušil, že zemřel!

17.July » Šíp
V době koronavirové krize odešel do hereckého nebe ve věku 79 let Zdeněk Hess. Divadelní noviny o tom informovaly až nyní. Hess byl známý ze seriálu Ulice jako štamgast Lojzík Navrátík. Kromě herectví se věnoval také dabingu. Jeho hlasem mluví tře...

Hvězda Ulice je po smrti: Rodina tajila smrt čtyři měsíce!

16.July » Aha!
Až teď fanoušci seriálu Ulice mohou oplakávat smrt štamgasta Lojzy Navrátílka. Rodina totiž jeho smrt tutlala čtyři měsíce. Herec Zdeněk Hess (†79) není mezi živými už od konce března!

Zemřel herec a dabér Zdeněk Hess

15.July » Novinky.cz
Herec a dabér Zdeněk Hess, kterého znali televizní diváci třeba ze seriálu Ulice, je mrtvý. Podle Divadelních novin zemřel už koncem března, ale v době koronavirové paniky se informace nedostala na veřejnost.

Zemřel Zdeněk Hess. Hrál v Ulici či daboval školníka ze Simpsonových

15.July » iDNES.cz
Televizní a divadelní herec Zdeněk Hess, který se nejvýrazněji zapsal rolí v seriálu ulice či dabingem, zemřel. Stalo se tak již koncem března, pro jarní události spojené s koronavirem se však informace objevila až nyní.

Zemřel Zdeněk Hess (79) z Ulice: Úmrtí zůstalo několik měsíců utajeno!

15.July » stars24.cz
Ani produkce seriálu Ulice, v němž hrál, několik měsíců netušila, že je Zdeněk Hess po smrti. Oblíbený herec a dabér, jehož hlas musí znát každé české dítě, měl letos oslavit kulaté 80. narozeniny.

Zemřel herec Zdeněk Hess, který se objevoval například ve známém seriálu Ulice

Českou republiku dnes obletěla smutná zpráva, a sice, že ve věku 79 let zemřel známý herec a dabér Zdeněk Hess. Vyšlo rovněž najevo, že dotyčný zemřel již 26. března, tedy v době koronavirové pandemie. O jeho smrtí však až nyní informovaly Divadel...

Do hereckého nebe odešel štamgast Lojza z Ulice: Zdeněk Hess zemřel v 79 letech

15.July » eXtra.cz
Lojza Navrátílek alias Zdeněk Hess nás ve svých 79 letech opustil. Jeho nejznámější rolí byla postava rýpavého štamgasta v seriálu Ulice. Jeho smrt oznámil Divadelní ústav až po 4 měsících. Proč?

Zemřel herec z Ulice. Ve věku 79 let odešel představitel Lojzy Navrátílka Zdeněk Hess

15.July » Život v Česku
Smutnou zprávu oznámili Divadelní noviny. Ve věku 79 let zemřel Zdeněk Hess. Do hereckého nebe odešel už 26. března, v době koronavirové krize.

Tato informační stránka o Zdeněk Hess zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Hess" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes