Ján Blaško

Related to

PREVIEW: Je čas zabrat! Frýdek-Místek má na to hrát vysoko

5.September » Hokej.cz
Frýdek-Místek je tradičně týmem, jehož síla se odhaduje nejobtížněji ze všech. Letos je to ještě umocněno tím, že partnerští Oceláři dočasně využijí několik hráčů ze zámoří.

Frýdek-Místek zkouší pět hráčů včetně Zacka Malíka

2.August » Hokej.cz
Frýdek-Místek v pondělí odehraje první přípravné utkání – proti Přerovu. V sestavě by neměla chybět pětice hráčů na zkoušku: obránce Zack Malík (na fotce) a útočníci Rok Macuh, Adam Kofroň, Ján Blaško a Matěj Mach.

Výstava RE_FORM nabídne sondu do současného českého sochařství

V Trafo Gallery a areálu Pražské tržnice se od 12. června do 19. července uskuteční výstava RE_FORM sochařských prací 16 autorů několika generací: Eliáše Dolejšího , Pavly Dundálkové, Ondřeje Filípky , Matouše Hášy , Jana Hendrycha, Anny Hulačové,...

Trafo Gallery připravuje výstavu sochařské práce autorů několika generací

7.June » Lidovky.cz
Trafo Gallery a areál Pražské tržnice vystavuje sochařské práce 16 autorů několika generací s názvem RE_FORM. Vnitřní i venkovní instalaci shrnuje dvojjazyčná publikace s textem kurátora Radka Wohlmutha.

Jan Blaško a Ondřej Walter posilují strategické pozice v Heureka Group

12.December » KarieraWeb.cz
Lepší koordinace, synchronizace a zjednodušená komunikace napříč všemi produktovo-vývojovými týmy, a to v rámci všech zemí Heureka Group - to všechno přinesou nové manažerské pozice takzvaných Tribe Leaderů, které začínají postupně vznikat v Heure...

Energie očesala soupisku, poslala hned deset hráčů do Chance ligy

20.August » Hokej.cz
Karlovy Vary provedly škrty na soupisce, trenérský štáb má aktuálně k dispozici 23 hráčů – dva brankáře, osm obránců a 13 útočníků. Kteří borci ze širšího kádru putují na hostování?

Další nové tváře pro Karlovy Vary? Energie testuje trojici mladíků

29.July » Hokej.cz
Západočeská Energie přivedla do svého týmu před startem nového ročníku Tipsport extraligy už devět hráčů. A řada přírůstků bude možná ještě delší. O místo v Karlových Varech se totiž v rámci zkoušky poperou tři mladíci – obránci Ondřej Gabrhelík s...

Tato informační stránka o Ján Blaško zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ján Blaško" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes