15
new stories - click to show

Jana Boršková

Related to

Filmový festival pro děti a mládež Junior uvede 36 filmů v české premiéře

18.October » Literární noviny
Dvanáctý ročník Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež Juniorfest bude od 8. do 14. listopadu hostit pět měst Plzeňského kraje: Plzeň, Domažlice, Dobřany, Horšovský Týn a Přeštice. Přijedou na něj David Morse, Zdeněk Svěrák a Ondřej V...

DAFilms.cz: Česká dokumentární radost je online!

Společně s projektem Česká radost v českých kinech nabízí DAFilms.cz ke zhlédnutí online vybrané filmy z dvaadvacátého ročníku Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava. Letošní kolekce nabízí čtyři snímky: Iluze, Máme na víc, Pasažéři...

Pasažéři: Recenze

23.January » MovieZone.cz
Vedle velmi osobního dokumentu Od višní do višní se Jana Boršková zatím zapsala hlavně několika cestopisy pro Českou televizi. Posledních zhruba šest let ale připravovala výpověď o dětech z dětského d...

Preméra dokumentárního filmu PASAŽÉŘI: Pali, který z děcáku utekl třikrát za tátou, má dnes tři děti

18.January » Romea.cz
18.1.2019 12:35 - Od 15. ledna probíhá v kinech premiéra dokumentárního filmu Pasažéři. Dokument vznikl ve spolupráci České televize se společností Film & Sociologie.

Film Pavla Jurdy mapuje životní příběh sokola Bendy

17.January » Týden.cz
Životní osud sokola Miroslava Bendy na pozadí událostí 20. století představí nový snímek Dobrý život sokola Bendy režiséra Pavla Jurdy. Dokumentární film, který je postaven na vyprávění Bendy, obsahuje rodinná videa i archivní filmové materiály.

V pasťáku jim bylo lépe než u rodičů. Teď ale hrdinové filmu Pasažéři neumějí žít

13.January » Aktuálně.cz
Režisérka šest let sledovala čtyři děti z dětského domova. S kamerou je doprovázela během prvních roků v reálném životě. Natočila velmi smutné osudy.

Start do života s absencí lásky

12.January » Rádio Praha
Dokumentární film Pasažéři zachycuje osudy čtyř dětí poté, co odešly z dětského domova. Každý z nich se musí vypořádat s jinými životními situacemi. To společné, co jejich životy ovlivňuje, je absence lásky a rodinného zázemí v dětství.

Osudy dětí z dětského domova představí film Pasažéři

10.January » Týden.cz
Osudy čtyř dětí z dětského domova představí dokumentární snímek režisérky Jany Borškové Pasažéři. Film mapuje šest let života dětí po jejich odchodu z dětského domova v Letech u Dobřichovic a ukazuje, jak se jim dařilo začít samostatný život.
George Washington - 1. prezident Spojených států amerických
Jana Plodková - Česká herečka
Ondřej Vetchý - Český herec
Tom Hanks - Herec
Zdeněk Svěrák - Český humorista, dramatik, scenárista, textař a herec
Miloš Zeman - Prezident ČR

Tato informační stránka o Jana Boršková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Boršková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes