15
new stories - click to show

Apolena Rychlíková

Related to

Kniháreň 2021 – január 3

20.January » Slovo
Zdeněk Doskočil: V žaláři a vyhnanství. Ladislav Novomeský v éře stalinismu a poststalinismu | Axel Honneth: Idea socializmu | Paul Collier: Budoucnost kapitalismu. Tváří v tvář novým uzkostem | Apolena Rychlíková: Budoucnost | George Monbiot: Ako...

Jana Ciglerová: Bidenovu administrativu čeká velký úkol. Musí ošetřit Trumpovy voliče

20.January » A2larm
S reportérkou Deníku N Janou Ciglerovou jsme se v novém dílu feministické talk show bavily o situaci ve Washingtonu, kde se schyluje k inauguraci nového amerického prezidenta.

Apolena Rychlíková: Dvacet pět tisíc podpisů za měsíc. Minářův projekt Lidé Pro se potýká s nezájmem

19.January » Český rozhlas Plus
Když se bývalý občanský aktivista Mikuláš Minář rozhodl ohlásit svůj vstup na politickou scénu, hýřil nejen optimismem, ale i sebevědomím.

Kvóty #15. „Z inkluze se stal hromosvod českého školství,“ říká Lenka Hečková

14.January » A2larm
S Lenkou Hečkovou z České odborné společnosti pro inkluzivní vzdělávání jsme mluvili o přístupu státu k znevýhodněným dětem, hysterii kolem inkluze i dopadech koronaviru na rodiny, které pečují o děti se speciálními potřebami.

Apolena Rychlíková: Jednou z odpovědností zdravotníků je i mluvit pravdu o situaci v nemocnicích

12.January » ČRo
Primář interního oddělení Karlovarské krajské nemocnice (KKN) oznámil, že v nemocnici v Chebu už nezbývá jediné volné lůžko jednotky intenzivní péče.

Velké sebevědomí a fajné hitlerjugend hadry. A ručičky štítící se práce. V čem Miky Minář připomíná Vyoralovi Gretu?

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA V rámci genderové orwelovštiny už říkáme amen a awoman. Tuto žahvou liberálně progresivní novinku z amerického Kongresu samozřejmě nemohl Tomáš Vyoral nechat bez komentáře. Stejně jako jako ořiginální příspěvek Jiř...

Česká vláda svým nezodpovědným chováním drží zdravotníky a zdravotnice jako rukojmí

8.January » A2larm
České zdravotnictví je od vypuknutí pandemie na hraně kolapsu. Povánoční nárůst nakažených už nemusí vyčerpaný personál zvládnout. Nikdo se přitom neptá, co bude dál.

Kvóty #14. „Většina žen bez domova se někdy setkala s násilím,“ říká Lenka Vrbová z organizace Jako doma

22.December » A2larm
Nový díl našeho feministického podcastu se zaměřuje na ženy na okraji. Jakou podobu má ženské bezdomovectví? A co způsobuje, že se ženy propadají na dno?

Kvóty #13. „Polovina dětí se ve škole o sexu nedozví nic. Konsent to chce změnit,“ říká Barush Maush

16.December » A2larm
V českém školství chybí informace o sexu i sexualitě, ve společnosti stále panují mýty o znásilnění a lidském těle. Nová kampaň organizace Konsent se proto zaměřuje na sexuální výchovu a nabízí metodiku pro školy.

Petr Holec: Minářův restart potřebuje restart

12.December » ČRo
Před týdnem představil bývalý šéf chvilkařů Mikuláš Minář svůj nový politický projekt nazvaný Lidé PRO, který má podle něj být „restartem“ politiky.

Apolena Rychlíková: Mikuláš Minář nabízí místo strany liberální start-up. Uspěje ANO pro „lepší lidi“?

8.December » Český rozhlas Plus
Mikuláš Minář, bývalá hlavní tvář občanského sdružení Milion chvilek pro demokracii, představil dlouho slibovanou politickou stranu.

Tato informační stránka o Apolena Rychlíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Apolena Rychlíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes