15
new stories - click to show

Ian Brady

Related to

Vrahové z močálů: Sadistický pár vraždami dětí děsil Británii

28.December » Reflex.cz
Každá země má nějaké místo, kam je lepší nechodit, protože ho naplňuje špatná minulost nebo nějaká tragédie. Ve Velké Británii byste toto místo mohli najít v severozápadní Anglii. Nachází se tam močál Saddleworth Moor, který leží nedaleko Manchest...

Sérioví vrazi z močálů: Mladý pár zabíjel nezletilé pro zvrhlé potěšení

17.December » Dotyk.cz
Pochmurná krajina okolo močálů Saddleworth v severozápadní Anglii by nepochybně mohla být vhodnou kulisou televizních detektivek. Zrovna toto místo se však počátkem 60. let stalo dějištěm zločinů skutečných. Tělo jedné z obětí močály dodnes nevydaly.

Vrazi z močálů: Ian Brady a Myra Hindleyová vraždili jak na běžícím pásu

24.August » StoryMag.cz
Ian Brady a Myra Hindleyová byli něco jako britští Bonnie a Clyde. Zapsali se do dějin kriminalistiky jako první sérioví vrazi, kteří nebyli popraveni, a to díky zrušení trestu smrti v roce 1965. Jejich řádění mělo na svědomí vyhasnutí pěti životů...

Tyto páry spojila velká láska a také to, že se společně rozhodli vraždit

23.October » Kafe.cz
Vraždící páry. Jak je možné, že dva lidé najdou stejnou chuť sadisticky a brutálně vraždit, znásilňovat a mučit? Pojďme se podívat na nejznámější sériové vrahy. Jaké bylo pozadí jejich hrůzných činů a co je k nim vedlo.

Tato informační stránka o Ian Brady zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ian Brady" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes