Jaroslav Bříza

Vztahuje se k

Noc s Andersenem: v Letohradě děti vyrazily za skauty

27.března » Orlický deník
Letohrad /PÍŠETE NÁM/ - Letos jsme s Andersenem v knihovně nocovali pojedenácté. Tématem letošní noci byly Foglarovy Rychlé šípy.

Na „zdrávce“ vymění okna

27.března » Orlický deník
Ústí nad Orlicí – Některá nejdou otevřít, jiná nedovírají, špatně izolují a uniká jimi teplo. Na ústecké Vyšší odborné škole a Střední škole zdravotnické a sociální jsou stará nevyhovující okna, která budou brzy minulostí.

Dobrá adresa? Ta je Na Výsluní

25.března » Orlický deník
Lanškroun – Pozemky došly? Některým obcím ano, ale v Lanškrouně rozhodně ne. Ve městě našli lokalitu, kde v budoucnu může stát skoro stovka nových domů a navíc i bytovky.

Lékaři stále chybí, do jednání s pojišťovnou zasáhne i kraj

23.března » Orlický deník
Pardubický kraj – Lanškroun a Tatenice hledají dětského lékaře, Březová nad Svitavou zubaře. Marně. Podobný problém mají i další obce v Pardubickém kraji. Lékaři o praxe na venkově nestojí. Starostové slibují doktorům byty, výhody, ale nic nepomáhá.

Pořádek v Chrudimi pomáhá hlídat kamerový systém. Díky něm už policie odhalila několik pachatelů

5.července » KrajskeListy.cz
Radní města na svém minulém jednání schválili rozšíření městského kamerového systému a jako dodavatele zakázky potvrdili firmu Jaroslava Břízy z Chrudimi, která systém spravuje od roku 2010 a jejíž pracovníci znají aktuální stav kamerového systému...

Rozšíření kamerového systému v Chrudimi

3.července » ParlamentniListy.cz
Radní města na svém posledním jednání schválili rozšíření městského kamerového systému a jako dodavatele zakázky potvrdili firmu Jaroslava Břízy z Chrudimi, která systém spravuje od roku 2010 a jejíž pracovníci znají aktuální stav kamerového systé...

Městská policie dostane nové hračky - kamery za osm set tisíc

3.července » Chrudimské noviny
Chrudim - Radní města na svém posledním jednání schválili rozšíření městského kamerového systému a jako dodavatele zakázky potvrdili firmu Jaroslava Břízy z Chrudimi, která systém spravuje od roku 2010 a jejíž pracovníci znají aktuální stav kamero...

Tato informační stránka o Jaroslav Bříza zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Bříza" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes