15
new stories - click to show

Kaia Brown

Related to

Zpěvačka Kaia Brown: Hledáme nové způsoby, jak se spojit s diváky

23.May » Žena-in.cz
Americký zpěvačka české kapely N.O.H.A a členka souboru Prague Burlesque má kvůli pandemii nucené prázdniny. Jak udržuje spojení s rodinou ve Státech? Proč online streamy nedokáží nahradit živé hraní a co ji nejvíc chybí na zrušených představeních b…

LIVE stream: Noisy Pots + Kaia Brown (N.O.H.A.)

20.March » Informuji.cz
Noisy Pots (Michal Šupák, Jakub Tengler) svůj styl sami nazývají jako DIY... | LIVE stream - (2020-03-26 19:30:00 - 2020-03-26 00:00:00)

N.O.H.A. uvádí pilotní singl z chystané desky

9.March » Kultura21.cz
Musíme čelit tlaku okolí i sebe samých, abychom zůstali silní. S touto myšlenkou přistupovala multižánrová skupina N.O.H.A. ke svému novému videosinglu.

Hledání síly a vnitřního klidu: N.O.H.A. uvádí pilotní singl z chystané desky

26.February » Mzone.cz
Musíme čelit tlaku okolí i sebe samých, abychom zůstali silní. S touto myšlenkou přistupovala multižánrová skupina N.O.H.A. ke svému novému videosinglu. Pressure v sobě propojuje syrové emoce s fresh soundem, který zbytečně nejde na ruku žádným škat…

Skupina N.O.H.A. uvádí pilotní singl z chystané desky

22.February » Tojesenzace.cz
Musíme čelit tlaku okolí i sebe samých, abychom zůstali silní. S touto myšlenkou přistupovala multižánrová skupina N.O.H.A. ke svému novému videosinglu.

LIVE: Metronome festival, den druhý - Primal Scream vzpomněli zakázaný song v českých rádiích, Kraftwerk hráli pro pamětníky

23.June » iREPORT.cz
Druhý den městského festivalu Metronome strašil deštěm, který nakonec nepřišel, a tak si mohli diváci vychutnat Jungle, Annu Calvi, Primal Scream, Kraftwerk a speciální koncert českých zpěvaček s názvem Hlas svobody.
Leona Machálková - Česká zpěvačka
Kamil Střihavka - Český zpěvák
Gwen Stefani - Americká zpěvačka
Colin Farrell - Irský herec
Taylor Swift - Americká country-popová zpěvačka
Katy Perry - Americká zpěvačka
Michal David - Český zpěvák

Tato informační stránka o Kaia Brown zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kaia Brown" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes