15
new stories - click to show

Leona Machálková Česká zpěvačka

Related to


Stories

Střípky týdne: Leona Machálková baletí s kolečkem

Plné ruce práce. Leona Machálková (54) si léto užívá jinak, než si asi plánovala. Zatímco chtěla hlavně koncertovat, jejím plánům udělalo počasí čáru přes rozpočet. Přišla totiž velká voda a část jejího pozemku skončila zatopená. Naštěstí to nesch...

Postavu by Leoně Machálkové (54) mohly závidět o generaci mladší ženy: Takhle maká na své fyzičce

25.July » Super.cz
Biologický věk Leony Machálkové (54) je rozhodně podstatně nižší než ten určený datem narození. Zpěvačka vypadá výborně a za tím stojí mimo jiné i dobrá životospráva. V posledních letech propadla Leona také tenisu.

Do Litoměřic přijede autobus s herci ze seriálu Slunečná

23.July » Litoměřicko24
Litoměřice – Už je to jisté! Do Litoměřic v závěru prázdnin přijede žlutý autobus s herci z populárního seriálu Slunečná! Tábořit bude v sobotu 28. srpna na Zahradě Čech v rámci akce „Den pro děti.“ A na co, že se můžete těšit? Kromě herců žlutý a...

Povodeň poničila její majetek. Leona Machálková se pustila do odklízecích prací

23.July » Super.cz
V poslední době nám příroda ukazuje i svou negativní stránku. Své o tom ví i Leona Machálková (54) , které bleskové povodně způsobily vrásky na čele. Velká voda zatopila pozemek její chalupy na Svitavsku, kde pravidelně tráví čas se synem a rodiči.

O prázdninách se Machálková obejde bez návštěvy ciziny: Čeká mě moře potu při práci

22.July » Super.cz
Stejně jako většina umělců i Leona Machálková (54) má za sebou nedobrovolné umělecké prázdniny způsobené pandemií koronaviru. Proto během letních prázdnin hodlá co nejvíce pracovat.

Leona Machálková bere velkou vodu statečně: Mohlo být hůř!

22.July » stars24.cz
Rozmary počasí se během letošního léta nevyhýbají ani známým osobnostem. Vyprávět by o tom mohla Leona Machálková, které se na chalupě kvůli intenzivním srážkám rozvodnila říčka.

Zpěvačka Leona Machálková s hlavou v dlaních: Povodeň jí zničila majetek!

22.July » Blesk.cz
Místo povalování u moře a chytání bronzu odklízí Leona Machálková (54) škody po povodni, která zasáhla její chalupu na Svitavsku. Společně se synem Arturem (18) a tatínkem mají práce až nad hlavu.

Zpěvačka Leona Machálková s hlavou dlaních: Povodeň jí zničila majetek!

22.July » Blesk.cz
Místo povalování u moře a chytání bronzu, odklízí Leona Machálková (54) škody po povodni, která zasáhla její chalupu na Svitavsku. Společně se synem Arturem (18) a tatínkem mají práce až nad hlavu.

Hvězdné duety

22.July » Informuji.cz
Nenechte si ujít velký koncert plný známých duetů v podáníLEONY... | Třeboň - (2021-07-30 20:00:00 - 2021-07-30 00:00:00)

23.ZÁŘÍ 2021, ČTVRTEK 19:00h - Leona Machálková: Muzikál - moje láska, náhr. termín za 8.11.20 /koncert/

náhradní termín za 8.11.2020 Leona Machálková se skvělou kapelou přichází s atraktivním koncertním programem "MUZIKÁL - MOJE LÁSKA”, ve kterém si můžete vychutnat ty nejkrásnější písně ze světových i českých muzikálů, ve kterých ztvárnila hlavní ž...

Střípky týdne: Leona Machálková - Artur už šoféruje!

6.July » Ahaonline.cz
Podobně jako dáma ve snímku Řidič slečny Daisy si může připadat Leona Machálková (54). Její syn Artur (18) je už plnoletý a ona mu hned našla náplň jeho práce. Posadila ho za volant a ona usedla na místo spolujezdce. Doteď musela zpěvačka na všech...

70. Loutkářskou Chrudim ozdobily koncerty skupiny The Backwards a zpěvačky Leony Machálkové

5.July » novinychrudim
70. Loutkářská Chrudim má za sebou koncerty skupiny The Backwards s programem World Beatles Show v chrudimské sportovní hale anebo také zpěvačky Leony Machálkové v areálu letního kina. Kamery byla pochopitelně vždy u toho. Video: Kodlc Chrudim Zdr...
Radka Kovaříková - Česká krasobruslařka

Tato informační stránka o Leona Machálková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Leona Machálková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes