Oldřich Bubeníček Politik za KSČM

Related to


Stories

Pozitivní na covid-19 jsou v Ústeckém kraji i někteří hygienici. S trasováním nově pomáhá i finanční úřad

15:28 » ČRo Sever
V Ústeckém kraji přibývá nakažených koronavirem. Do 26. října večera vzrostl počet aktuálních případů v kraji téměř na 10 000. Nákaza se přitom nevyhýbá ani hygienikům.

Tykačovi nakoupí dětem techniku pro učení na dálku

24.October » iUHLI.cz
Obecně prospěšná společnost Women for Women manželů Ivany a Pavla Tykačových přichází s pomocí rodinám, které si nemůžou dovolit pomůcky pro distanční výuku. Založili nový projekt s názvem „IT pro děti“.

Krizový štáb Ústeckého kraje: Lidé bez velkých příznaků využívají zbytečně sanitky záchranky. Budou také další plicní ventiláto

22.October » e-mostecko.cz
Ústí nad Labem - Ve středu 21. října zasedal pod vedením hejtmana Oldřicha Bubeníčka Krizový štáb Ústeckého kraje, který v návaznosti na pondělní videokonferenci hejtmanů jednal o zásadních otázkách týkajících se pandemie koronaviru. Členové krizo...

Noví zastupitelé Ústeckého kraje by se mohli sejít už počátkem listopadu

20.October » iRegiony Impuls
Ustavující zastupitelstvo Ústeckého kraje, na kterém všichni zastupitelé zvolení v říjnových volbách složí slib a nová vláda v čele s hejtmanem Janem Schillerem (ANO) se tím ujme řízení kraje, by se mělo konat počátkem listopadu. Přesný termín vša...

Dohoda o nové vládě v Ústeckém kraji je podepsána, ANO nebude mít většinu

19.October » iDNES.cz
Zástupci tří politických uskupení - ANO, ODS a Spojenců pro kraj – odpoledne podepsali koaliční prohlášení. Hejtmanem je podle dohody osmačtyřicetiletý geolog a poslanec Jan Schiller z hnutí ANO.

FOTO: V Ústeckém kraji se představila nová koalice. Hejtmanem bude Jan Schiller

19.October » Děčínský deník
Vítězné ANO obsadí v zastupitelstvu Ústeckého kraje 17 křesel, ODS 8, STAN 7, Piráti 6, SPD 5, Spojenci pro kraj, komunisté a Lepší sever po 4. Koalice z ANO, ODS a Spojenců bude mít v zastupitelstvu o 55 členech 29 hlasů.

Záslužné medaile a Medaile hejtmana Ústeckého kraje mají své majitele

18.October » prvnizpravy.cz
Především za vytrvalou a přínosnou práci a za mimořádné činy odměnil hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček nominované v kategoriích Záslužné medaile a Medaile hejtmana Ústeckého kraje.

Záslužné medaile a Medaile hejtmana Ústeckého kraje znají své majitele

16.October » Krupka
Především za vytrvalou a přínosnou práci a za mimořádné činy odměnil hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček nominované v kategoriích Záslužné medaile a Medaile hejtmana Ústeckého kraje.

Místostarosta Vejprt Vladimír Volín převzal z rukou hejtmana Záslužnou medaili

16.October » e-chomutovsko.cz
Ústecký kraj - Především za vytrvalou a přínosnou práci a za mimořádné činy odměnil hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček nominované v kategoriích Záslužné medaile a Medaile hejtmana Ústeckého kraje. Letošní předávání se z důvodu bezpečnosti v...

Válečná medicína. Lůžka budou v hotelích i na výstavištích

16.October » Deník.cz
Počet nakažených stoupá. Vláda s kraji se chystá na možnost, že se nemocnice zcela naplní. Ve hře jsou proto lůžka na výstavištích, v lázních či hotelích.

Nemocnicím v kraji se hlásí dobrovolníci, pomoc nabídlo i Sasko

15.October » iRegiony Impuls
Sousední Sasko nabídlo Ústeckému kraji pomoc s pacienty nakaženými koronavirem. Pokud by počet infikovaných dál strmě narůstal, je německá spolková země připravena umístit desítky pacientů na akutních lůžkách v nemocnicích blízko u hranic.

Tato informační stránka o Oldřich Bubeníček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Oldřich Bubeníček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes