15
new stories - click to show

Jakub Bureš

Related to

Mladí hasiči Robert a Jakub zachránili lidský život

11.June » adam.cz
Život přináší mnoho nečekaných okamžiků, ale pokud člověk zachová chladnou hlavu, je schopen obstát i v náročné situaci, kterou by nikdy nepředvídal. Mladí hasiči Jakub Bureš (13) a Robert Lebeda (13) z SDH Cholupice se v takové situaci ocitli a d...

Konečně! Lidi si mohli užít Kovyho, Rubeše a Cristovao v Silných řečech naživo

Po dlouhých měsících si mohli lidé v Děčíně konečně užít kulturu naživo. Ve středu 26. května večer se v děčínském kině konala oblíbená talk show Jakuba Bureše a Tomáše Kettnera, kteří si do prvního živého pocovidového dílu pozvali zajímavé hosty.

Jakub Bureš: Možná se kvůli viru dočkáme letos zimních open air

26.September » Děčínský deník
/ROZHOVOR/ Dramaturg děčínského hudebního klubu Le Garage Noir a promotér Jakub Bureš přiznává, že už uvažoval o tom, jestli nebude muset změnit profesi, když nemohly být koncerty. Stará se o kulturu v České Kamenici.

OBRAZEM: Silný řeči vedl v Děčíně Jakub Szántó a David Novotný

Již 38. díl má za sebou oblíbená děčínská talk show Silný řeči moderátorů Jakuba Bureše a Tomáše Kettnera, kteří si zvou do klubu Garáž zajímavé hosty.

FOTO: Další díl talk show Silný řeči navštívili Jan Pacina a Petr Svěcený

30.January » Děčínský deník
Do dalšího dílu své talk show Silný řeči si její moderátoři Jakub Bureš a Tomáš Kettner si pozvali děčínského dobrodruha Jana Pacinu, který loni pěšky přešel celé Spojené státy po známé Pacifické hřebenovce, a televizního moderátora Petra Svěceného.

FOTO: Silný řeči i o listopadu 1989 vedli Michal Prokop a Honza Dědek

15.November » Děčínský deník
Již 35. pokračování má za sebou oblíbená děčínská talk show moderátorů Jakuba Bureše a Tomáše Kettnera Silný řeči. Tentokrát si jako hosty pozvali hudebníka Michala Prokopa a hudebního novináře a moderátora talk show Sedm pádů Honzu Dědka.

FOTO: Silný řeči slavily třicetiny s Matáskem, Kaňkovským a Pátkem

Děčín – Novou stagí se ředstavila oblíbená děčínská talk show Silný řeči, která si tak nadělila dárek k jubilejnímu 30. dílu. V tom přivítali moderátoři Jakub Bureš a Tomáš Kettner herce Národního divadla Davida Matáska a Filipa Kaňkovského.

FOTO: Pavel Novotný rozbouřil děčínskou Garáž

26.January » Děčínský deník
Opět našlapaná byla sestava hostů dalšího dílu děčínské late night show Silný řeči moderátorů Jakuba Bureše a Tomáše Kettnera.
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Jakub Bureš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Bureš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes